“Отвори в човнах”: Я прочитала цю притчу за хвилину, а задумалася на цілий день!

Одного чоловіка попросили пофарбувати човен. Він приніс свою фарбу та пензля і почав фарбувати човен в яскраво червоний колір, як його попросив власник.

Під час фарбування він зауважив маленький отвір в корпусі човна і тихенько полагодив його. Коли він закінчив фарбування, отримав свою оплату і пішов.

На наступний день власник човна прийшов до маляра і простягнув йому чек на суму, набагато більшу, ніж він отримав напередодні за фарбування. Маляр був здивований. Він сказав: “Але ви вже заплатили мені за фарбування, Сер!”. “Але це не за фарбування. Це за лагодження отвору в човні.”

“О! Але це було зовсім маленький бонус… воно не варте того, щоб платити мені таку високу суму за щось, таке незначне.”

“Мій любий друже, ви не розумієте. Давайте я вам розповім, що сталося:

Коли я попросив вас пофарбувати човен, я забув згадати про цей отвір. Коли човен висох, мої діти взяли човен і поїхали на риболовлю. Вони не знали, що там було пошкодження в корпусі. Мене не було вдома в той час.

Коли я повернувся і помітив, що вони взяли човен, я був у відчаї, оскільки пам’ятав, що в човні був отвір. Уявіть моє полегшення і радість, коли я побачив, як вони повертаються з риболовлі цілі і неушкоджені.

Тоді я обстежив човен і побачив, що ви полагодили отвір!

Тепер ви бачите, що ви зробили? Ви врятували життя моїх дітей! У мене немає достатньо грошей, щоб оплатити вашу «маленьку» добру справу. ”

Так що, неважливо де, коли або як, продовжуйте допомагати, підтримувати, витирати сльози, уважно слухати і ретельно лагодити всі “отвори”, які ви знаходите. Ви ніколи не знаєте, коли є хтось, хто потребує вас, або коли Бог піднесе приємний сюрприз нам, за те, що ми комусь допомогли і були важливими для когось.

По дорозі, можливо, ви полагодили численні “отвори в човнах” для кількох людей, навіть не усвідомлюючи, скільки багато життів ви врятували…

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*