Ці 4 найпотужніших домашніх засобів виведуть сечову кислоту і позбавлять від болю в суглобах!

Сечова кислота – це природна речовина, що виробляється нашим організмом. Але її надлишок шкідливий, бо невеликі кристали  натрію прикріплюються до шкіри, нирок і суглобів.

У суглобах розвиваються страшні болі артриту, які в основному вражають нижні кінцівки, такі як коліна, щиколотки і пальці ніг.

Причини накопичення сечової кислоти в організмі:

1.  Грип.

2.  Тонзиліт.

3.  Повільний метаболізм.

4.  Недоїдання.

5.  Ревматизм.

6.  Незручне взуття.

Наслідки – це страшні болі і труднощі в пересуванні. Відчай настільки великий, що багато людей згодні навіть на операцію.

Але, повірте, це робити зовсім необов’язково!

Щоб усунути проблему, ви можете використовувати натуральні способи, про які ми сьогодні вам розповімо:

Лавровий лист – рецепт №1.

З вечора візьміть 300 мл води і 1 ст. ложку подрібнених лаврового листя в каструлю. Після цього доведіть до кипіння і нехай суміш потомитися 5 хвилин на повільному вогні. Залиште засіб на ніч настоятися. Вранці випийте 50 мл. Частину розподіліть на весь день.

Проводьте таке лікування 3 дні поспіль. Потім зробіть перерву на тиждень і повторіть курс.

Якщо кількість сечовипускань збільшується, це дуже добре! Це ознака того, що сіль розчиняється і видаляється з організму. Зовсім скоро ваша біль зникне.

Лавровий лист – рецепт №2.

Помістіть 5 лаврового листя в маленьку банку, додайте 100 мл спирту 70 градусів і накрийте. Нехай продукт настоюється протягом тижня.

По закінченню цього часу, почніть лікування. Перед сном занурте ноги в миску з теплою водою і харчовою содою. Через 10 хвилин витягніть ноги з води і нанесіть настоянку, яку ви зробили з лавровим листям і спиртом. Одягніть бавовняні шкарпетки і зніміть їх тільки на наступний ранок.

Йод.

Вимийте ноги з милом. Потім висушіть і нанесіть трохи йоду. Накрийте ноги фольгою, щоб зігрітися і дозволити йоду поглинатися.

Проводьте це лікування протягом тижня, і ви, ймовірно, більше не відчуєте болю.

Гімалайський сіль.

Налийте гарячу воду в миску, щоб повністю покрити ваші ноги. Додайте 1 ст. ложку гімалайської солі. Залиште ноги в мисці на 20 хвилин. Повторюйте процес щодня перед сном.

Останнє лікування протипоказано пацієнтам з гіпертонією.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*