Нейрохірург Влад Чуре: мозку потрібні читання, друзі, музика, шоколад і танці

Мозок страждає від багатогодинного сидіння в Інтернеті, постійної роботи і нервів.

Професор Влад Чуре протягом 10 років був директором лікарні швидкої допомоги. Він зробив майже 23 000 операцій на мозок.

Він запевняє, що мозок може захворіти від постійної ізоляції. Ми весь час сидимо в інтернеті, в той час як мозку потрібно «чисте» спілкування, живе.

Для правильної роботи мозку важливо щоранку виконувати наступний ритуал.

Після пробудження потрібно зробити невелику зарядку і після випити 2 склянки води кімнатної температури.

Під час сну мозок не спить, він працює, щоб підтримувати внутрішні органи активними. Мозок також вночі працює над невирішеними проблемами. Саме тому і кажуть, що ранок вечора мудріший.

Далі справа за сніданком. Він повинен бути неспішним. Насолоджуйтеся їжею і моментом, так ви задасте правильний настрій усього дня.

Обід повинен бути збалансованим. Вживайте тільки чисту воду, і забудьте про соки. Пам’ятайте, наш мозок не любить жир, тютюн і алкоголь, але любить чорний шоколад.

Мозок має дві точки максимальної активності: між 10.00-12.00 і 16.00-18.00. Якщо він втомлюється, ми можемо випити трохи кави і з’їсти пару шматочків чорного шоколаду.

Лікар зазначає, що найкращим другом мозку є посмішка. Тому дуже важливо відігнати смуток, одноманітність і вміти радіти.

Рух також дуже добре для мозку. Адже якщо ми рухаємося, ми існуємо.

До речі, якщо у вас постійно болить голова – це може бути через проблеми з мозком. Краще обстежтеся у лікаря.

І пам’ятайте про відпочинок. Всі хвороби йдуть від нервів і втоми. І навіть інсульт.

Хороший нічний сон повинен тривати не менше, ніж шість годин. Ми повинні лягти спати о 22:00, адже до 24:00 – найактивніший період сну.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*