Лимонна шкірка може полегшити біль в суглобах назавжди

Однією з найпоширеніших проблем зі здоров’ям в наші дні, безсумнівно, є біль в суглобах. Різні проблеми можуть привести до травм кісток, сухожиль і зв’язок навколо суглобів.

У разі болю в суглобах ви помітите різні побічні ефекти: набряк, тепло, недолік, почервоніння, кульгавість, слабкість і втрату діапазону руху суглоба.

Біль у суглобах може бути дуже дратуюча, бо вона стає дуже нестерпною, і пацієнти намагаються спробувати різні рецепти, щоб позбутися від неї.

На щастя, тут ми поділимося з вами рецептом засобу, який дозволить вам полегшити цей біль. Це в основному просто, і, найімовірніше, у вас вдома вже є все необхідне!

Лимон – це плід, багатий мінералами і вітамінами, такими як вітамін А, В6, С, В1, фосфор, кальцій, калій, пектин, магній і так далі. Деякі люди використовують тільки фрукти, однак вони не знають, що лимонна цедра корисна в різних медичних цілях.

Вимийте лимони ! Зріжте жовту частину! Помістіть лимонну цедру в області, де ви відчуваєте біль в суглобах . Зафіксуйте пов’язкою. Залиште на кілька годин. Ви будете здивовані результатами!

інгредієнти :

2 лимон а  (спробуйте купити свіжі лимони)

листя евкаліпта

оливкова олія першого віджиму

підготовка :

Просто очистіть лимон і тримайте шкірку в скляній тарі.

Повністю залийте оливковою олією.

Нарешті покладіть листя евкаліпта.

Закрийте контейнер і залиште на 2 тижні.

Через цей час в и можете використовувати суміш.

Нанесіть суміш тканину і помістіть на хвору область. Накрийте марлею.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*