Має Бути В Кожній Хаті! Рецепт Одного Старого Хірурга: Як Миттєво «Вбити» Грип В Перші Години

Виявляється, використовувати сіль як лікувальний засіб дуже навіть корисно.

Не можна вживати багато солі — це знають всі. Захоплення занадто солоними стравами шкодить здоров’ю, викликає проблеми з затримкою рідини в організмі. А ось використовувати сіль як лікувальний засіб дуже навіть корисно.

Сольовий розчин здатний зняти запалення, їм промивають ніс і глотку. Які ще чудеса може творити проста кухонна сіль? Цей рецепт перевірений лікарем І.І. Щегловим, який використовував його для лікування поранених солдатів під час Другої світової війни! Про нього розповіла його медсестра.

За розповідями медсестри, хірург за допомогою гіпертонічного розчину кухонної солі лікував досить серйозні рани, які через 3-4 дня переставали гноїти і ставали рожевими. Висока температура при використанні такого методу спадала. Випадків смертності у Щеглова практично не було.

Як таке можливо? Справа в тому, що сольовий розчин абсорбує рідину з патогенною мікрофлорою, всмоктуючи всі нечистоти, і очищає тканини.

Які правила використання сольовий пов’язок?

1) Відсоток солі в розчині повинен бути не більше 10 відсотків. Краще менше, ніж більше! Пов’язка з розчином більшої концентрації може привести до руйнування капілярів в тканинах в області накладення.

2) Матеріал, який використовується для накладення пов’язки, повинен бути повітропроникний ( «дихаючим»). Це обов’язковий пункт! Використовуйте натуральну тканину — лляну або бавовняну, багаторазово вживану і не один раз прати.

Якщо використовуєте марлю, складіть її в 8 шарів. Будь-який інший із зазначених матеріалів — в 4 шари.

3) Дія сольової пов’язки поширюється тільки на ту область, на яку вона накладена.

4) Таке лікування може бути досить тривалим — знадобиться не менше тижня для того, щоб побачити ефект від використання сольових пов’язок.

5) Розчин під час накладення пов’язки повинен бути досить гарячим. Тканину вичавлювати на середньо — вона не повинна бути дуже сухою і не дуже вологою. Прибинтуйте її бинтом або прикріпіть лейкопластирем.

Як використовувати сольову пов’язку при конкретних хворобах?

Якщо у вас нежить або головний біль, накладіть кругову пов’язку на лоб і потилицю. Нежить проходить через 1-1,5 години. Для позбавлення від головного болю пов’язку краще потримати до ранку.

Якщо ви відчуваєте, що захворіли на застуду або грип, одразу ж застосовуйте метод, описаний вище. Якщо ви все ж упустили час, крім пов’язки на голову доведеться накласти ще одну на спину (2 шари вологого і 2 шари сухого рушника).

Пов’язки залиште на всю ніч.

Проведіть близько 4-5 процедур.

А ось ще декілька порад, як правильно готувати сольовий розчин.

Це важливо!

В одному літрі теплої кип’яченої води (фільтрованої або дистильованої) розчиніть 3 ст. л. харчової солі без верху. Ретельно розмішайте.

Візьміть 8 шарів натуральної тканини, замочіть її в розчині на 1 хвилину. Злегка відіжміть, щоб не текло.

Накладіть цю сольову пов’язку на хворе місце, добре прибинтуйте або закріпіть лейкопластиром. Зверху обов’язково покладіть шматок натуральної вовни (бажано баранячої). І лягайте спати.

Вранці все зніміть. Повторіть процедуру і на наступний вечір перед сном.

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ БУДЬ ПРЕПАРАТУ, ЗАСОБИ АБО МЕТОДУ ЛІКУВАННЯ, ОБОВ’ЯЗКОВО проводить консультації з лікарем, що лікує!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*