4 ТРЮКИ, ЯК ШВИДКО ЗНИЗИТИ ТИСК (КОРИСНО В СТРЕСОВИХ СИТУАЦІЯХ)

Найчастіше бувають ситуації, коли після несподіваного стресу різко підскакує тиск, а допомогу надати або нікому, чи немає ліків, що знижують тиск. Тоді, до приїзду швидкої допомоги, можна самостійно знизити тиск, причому, використовуючи підручні засоби.

1

В першу чергу, необхідно розслабитися і намагатися затримувати дихання на видиху по 7-10 секунд протягом 2-3 хвилин (вдихнули і далі не дихайте, вважайте до 7-10, тільки потім видихайте.). Цей нескладний прийом може скинути + до 30 одиниць артеріального тиску. Після заходів першої самодопомоги, спробуйте і інші способи зниження артеріального тиску.

2

Для швидкого зниження тиску рекомендується використовувати холодну воду. Можна потримати під струменем холодної води руки до передпліччя, поплескати в обличчя, змочити бавовняні серветки і прикласти їх до щитовидній залозі і сонячного сплетіння. А можна налити в таз холодної води, опустити в нього по щиколотки ноги і «побігати» в тазу протягом хвилини.

3

Для швидкого зниження тиску народні лікарі рекомендують застосовувати яблучний оцет . Якщо прикласти до ступень ніг на 10 хвилин бавовняні серветки, які рясно змочені в яблучному оцті, можна знизити артеріальний тиск на 30-40 одиниць.

4

Для швидкого зниження тиску, особливо гіпертонікам, необхідно приготувати наступний склад, пляшечку з яким, необхідно завжди мати при собі.

Візьміть готові аптечні настоянки: валеріани, пустирника, глоду і «валокардина». Злийте все в одну пляшку, з якої можна взяти невелику кількість складу, наповнити одну пляшку з під використаних настоянок, щоб мати завжди під рукою. При раптовому підвищенні тиску прийміть чайну ложку приготованого засобу, розведеного в 50 мл води.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*