Щоб перевірити щитоподібну залозу, потрібен лише термометр. Тест Барнса: 99% точність!

Мало хто про це знає, та ще 50 років тому вчений Брода Отто Барнс виявив, що температура тіла – відмінний індикатор того, як працює ваша щитоподібна залоза.

Є тільки один нюанс: температуру тіла потрібно вимірювати відразу після пробудження, ще в ліжку.

Барнс зауважив, що ненормальна температура вранці – перша ознака запального процесу в щитоподібній залозі. А зараз всі знають, що якщо цей орган нашого тіла не працює належним чином, проблем не уникнути!

Все, що вам потрібно – це термометр. Ось що потрібно робити:

  1. Підготуйте його краще заздалегідь, ще до відходу до сну. Ртуть на ньому повинна застигнути на позначці ніяк не вище 35 градусів.
  2. Як тільки прокинетеся, відразу засуньте термометр під пахву. Нехай він пробуде там довше від звичайного – 10 хвилин.
  3. Запишіть результат. Пам’ятайте, що правильно він називається так: «ранкова базальна температура». Нормальний її діапазон: від 36,5 С ° до 36,8 С °.

Ось як трактувати результати:

  • Якщо ваша температура – від 36,5 С ° до 36,8 С °, значить, зі щитоподібною залозою все в порядку.
  • Якщо ваша температура вранці нижча 36,5 С °, значить, у вас гіпотиреоз. Це означає, що щитоподібна залоза працює не так активно, як повинна. Ймовірно, саме тому ви відчуваєте симптоми хронічної втоми, депресії, часто страждаєте від застуди та проблем із пам’яттю і концентрацією. У найбільш запущених випадках можна спостерігати й випадіння волосся.
  • Якщо ж ранкова базальна температура вище 36,8 С °, значить, у вас гіпертиреоз. Це коли щитоподібна залоза проявляє активність понад норму. Швидше за все, в організмі є якийсь сильний запальний процес. Тобто ви хворієте і не лікуєтеся!

Пам’ятайте, що для «чистоти» результатів потрібно повторити процедуру як мінімум три рази поспіль в три різних дні.

Якщо весь цей час результат, який не підпадає під «норму», буде повторюватися, вам потрібно йти на консультацію до ендокринолога і з’ясовувати причини своїх проблем.

І ще. Якщо відхилення незначне, і до лікаря йти немає зовсім сил, спробуйте розв’язувати проблему самостійно.

Головне в цій справі – правильний раціон. У ньому має бути достатньо селену, вітаміну А, магнію і вітаміну В. Всі ці мінерали вкрай важливі для нормальної роботи щитоподібної залози.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*