Що відбувається, коли ви змішуєте буряк, моркву і яблука: стакан соку, який руйнує всі хвороби

Що ви отримуєте, коли змішуєте разом сік буряка, моркви і яблук? Чи не менше, ніж чарівне зілля, яке отримало всесвітню популярність за свої дивовижні ефекти на здоров’я. Вперше почав використовуватися в традиційній китайській медицині для лікування раку легенів і інших різних захворювань.

Це простий напій  чудової властивісті зобов’язаний наявності двох видів овочів і одного виду фруктів. Їх цілющі властивості багатьом з вас вже добре відомі.

Це дає надію людям, що страждають від раку. Мало того, доведено, воно запобігає розвитку практично всіх видів злоякісних пухлинних клітин.

Захищає серце і кровоносні судини

Чарівне зілля є великим другом серця, завдяки поєднанню цілющих властивостей моркви, яблук і буряка.

Стимулює кровообіг, зміцнює і захищає від серцевого нападу

 1. Стимулює травлення і сприяє зниженню ваги
 2. Свіжий і натуральний сік з буряка, моркви і яблук відмінно підходить для травної системи.
 3. Мало того, що це допомагає в підтримці здоров’я шлунку, але і захищає від виразки.
 4. Регулює перистальтику кишечника, сприяє секреції токсинів і виліковує хронічний запор.
 5. Цей напій є природним речовиною, яке допомагає у втраті ваги.
 6. Це приносить багато поживних речовин дуже мало калорій і продовжує почуття ситості.

Очищає тіло і захищає від інфекції

 • Натуральний сік з буряка, моркви і яблук є ефективним в очищенні печінки і крові. Він має лужну дію на організм і допомагає очистити печінку від токсичних відходів.
 • Яблука володіють сильними властивостями детоксикації і багаті на пектин – волокнисті речовини, які зв’язуються з токсинами, допомагають кишечнику вигнати залишки неперетравленої їжі.
 • Залізо з буряка є потужним інструментом для очищення крові.
 • Суміш з трьох інгредієнтів є ефективною в підтримці здоров’я нирок, печінки і підшлункової залози.
 • Дослідження показали, що в соку з буряка, моркви і яблука є все, що потрібно для ідеальної шкіри. Це допоможе зберегти шкіру чистою, без прищів і вугрів.
 • Відмінний протизапальний засіб, який лікує шкірні захворювання, пов’язані з вірусами і бактеріями, а також алергією. Уповільнює процес старіння шкіри і допомагає зі зморшками, сухої і пошкодженої шкіри і відновлює її блиск і еластичність.

За допомогою цього напою можна вирішити проблему сухих, червоних і втомлених очей. Натуральний сік допоможе вам відновити ваші очі після тривалої роботи на комп’ютері та зберегти їх природне здоров’я.

Природний союзник проти жіночих проблем

Жінки, які мають сильний менструальний біль, повинні часто пити це зілля. Воно допомагає при хворобливих спазмах і ПМС. У той же час, заповнює втрати заліза і знімає втому, пов’язану з менструальним циклом.

Беремо, наприклад, 3 яблука, 3 буряк і 3 моркви. Робимо сік в соковижималці. Процідіть і вилийте в банку, зберігайте в холодильнику, якщо ви зробили більшу кількість соку.

Як використовувати зілля

Настій буряка, моркви і яблук пийте вранці, на голодний шлунок. Поснідайте через годину. Напій можна пити двічі на день. Другий раз до 17 години.

Рекомендується пити його повільно і кожен ковток тримайте в роті.

Лікування соком слід проводити від одного до трьох місяців, якщо ви хочете досягти довгострокового благотворного впливу на ваше здоров’я.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*