На сосні ростуть безцінні ліки! Я завжди збираю їх, роблю настоянку і вся моя родина не знає, що таке грип і застуда…

Сусіди розповіли про цей метод нашій невістці, яка постійно хворіла грипом. Після застосування результат нас приємно здивував. Близькі знайомі, з якими ми ділилися цим засобом, також залишилися задоволені.

По-перше, застосування цих ліків швидко ставить на ноги хворого людини. Зникає нежить, кашель, головний біль, запалення в горлі. Тобто, якщо почати лікування при перших симптомах застуди, вдається за один раз вилікуватися повністю.

По-друге, після прийому зілля виникає прилив сил, як після енергетика, тільки без шкоди для здоров’я. Фактично, маємо натуральний біостимулятор.

Отже, рецепт: у весняні місяці (квітень, травень) необхідно з сосни зібрати молоді пагони і щільно скласти в трилітрову банку. По вінця залити їх горілкою або самогоном, щільно закрити кришкою.

Поставити в темному місці при кімнатній температурі до самої осені.

З настанням холодів при перших ознаках простудного або вірусного захворювання починати лікуватися: у половині склянки гарячої кип’яченої води розтоплюємо одну чайну ложку натурального меду і стільки ж вершкового масла. В отриманий склад вливаємо одну столову ложку нашої настоянки. Перед сном випити отриману суміш і укутатись теплою ковдрою. Після прийому рот повинен бути закритий, не рекомендується розмовляти, постарайтеся дихати виключно носом. Поліпшення настане вже після першого застосування. Пити поки не настане повне одужання.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*