Безцінний дар Матінки-Природи: трава, яка лікує сотні хвороб. Трава дуже потужна, вона здатна вбити вірус грипу, стрептокок, грибок роду кандида!

Мова  йде про всім відомий чебрець. Це хороший  антисептик, спазмолітик, природні антибіотики, засіб з відхаркувальною, противірусною, бактерицидною і фунгіцидною дією. Чебрець знищує хвороботворні мікроби, стимулює захисні сили організму, очищає від шлаків, підвищує його стійкість до інфекцій, стимулює утворення лейкоцитів.

Навіть при тисячному розведенні чебрецевої ефірної олії  вона все ще здатна знищувати стафілокок. Здатність вбивати бактерії, антисептична дія робить чебрець важливим інгредієнтом в складах для дезінфекції шкіри рук в медицині (для хірургів, допоміжного складу). Ця ефірна олія одна серед тих нечисленних, що здатні знищити до 90 відсотків хвороботворних мікроорганізмів за 3 години на процесі випаровування.

Чебрець отримав свою назву завдяки чудовому аромату, латинське найменування “thymus” йде від давньогрецького слова, яким називали запашні речовини.

Для нашого здоров’я: користь чебрецю

Найчастіше ця рослинна сировина застосовують для лікування інфекційних респіраторних недуг. Це дієвий засіб дезінфекції надає лікувальну дію при кашлях (сухому і вологому, кашлюку, бронхіті), ларингіті, запаленнях горла, астматичних явищах, інфекційних патологіях носової порожнини.

Ефірні олії чебрецю надають відхаркувальну дію, розріджують  мокротиння, пом’якшують слизову. Місцево діючи на органи дихальної системи, ефірна олія з чебрецю надає хороший лікувальний ефект.

Вдихання олії  рослини показано при інфекціях носової порожнини, бронхітах,  запаленні горла, інфекційних захворюваннях ясен і ротової порожнини застосовують полоскання з додаванням декількох крапель олії. Для вдихання беруть дуже малі кількості, інакше можна викликати зворотну дію. Від кашлю також приймають всередину 1 краплю ефірної олії  з ложечкою меду, і запивають теплим чаєм.

Ароматна трава допомагає від депресії, справляється з постійною втомою, слабкою концентрацією уваги, відновлює після хвороби сили. Крім того чебрець покращує пам’ять, налагоджує потік крові в організмі і приводить в норму знижений тиск.

Перерахуємо застосування чебрецю:

  • Від запалення слизової піхви (вагініту) і кандидозу;
  • Проти грибка нігтів;
  • Знищує паразитів;
  • Для знезараження рук в складі різних розчинів;
  • від інфекцій сечовивідної системи (м’яку сечогінну);
  • допомагає при укусах комах (олія  в розведенні або перемелена трав’яна сировина);
  • покращує стан шкіри і волосся (тоніки, лосьйони);
  • гарячі примочки з чебрецем знімають м’язовий біль, показані при подагрі, радикулітах, артритах, травмах в спорті;
  • стимулює слабкі місячні  виділення (прийняття ванн з олією чебрецю).

Якщо одновідсотково  розвести у воді можна носити з собою як антибактеріальний засіб, використовуючи в дорозі, в поході або подорожі. Також відомий факт – тимол (речовина, яка є в чебреці) підсилює приплив крові до поверхні дерми, що сприяє швидкому загоєнню ранок.

Пряний аромат чебрецю відлякує комах.

Ми звикли використовувати чебрець як приправу на кухні або добавку в чай, але його лікувальні властивості безсумнівно також заслуговують на увагу.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*