Єдиний продукт, який вбиває все: віруси, грибок та бактерії одночасно!

При змішуванні травних ферментів бджіл і смолистих речовин рослин утворюється клейка речовина з унікальною формулою – прополіс. Бджолам прополіс потрібен для захисту і знезараження медових сот і вулика, а людині – для лікування.

Незважаючи на те, що прополіс відомий з початку часів, сучасна медицина продовжує відкривати все нові і нові його властивості. А вживати цей продукт можна самими різними способами: просто розжовуючи, додаючи в молоко (відмінно лікує кашель) або у вигляді спиртової настоянки зовнішньо і всередину.

Лікувальні властивості настоянки прополісу

При внутрішньому прийомі настоянка прополісу сприяє зміцненню імунітету, знімає запальні процеси, діє як антиоксидант. Спектр дії при зовнішньому застосуванні ще ширше: знезаражує і загоює рани, регенерує шкіру, знеболює, вбиває грибок.

Лікарі призначають препарат при найрізноманітніших станах і захворюваннях: для лікування тонзиліту, фарингіту, синуситу, отиту, при трахеїті, бронхіті, пневмонії, для усунення вірусної інфекції (грип, герпес), при всіх стоматологічних патологіях, в гінекології при ерозії шийки матки і навіть для лікування шлункових захворювань.

ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ настоянки прополісу

  1. При фарингіті і тонзиліті полощіть горло на настоянкою, розведеною фізіологічним розчином в пропорції 1: 10.
  2. З такою ж концентрацією потрібно готувати розчин для полоскання порожнини рота при стоматологічних захворюваннях.
  3. При синуситі і гаймориті: закопування і промивання носа розведеної настоянкою прополісу в пропорції, зазначеної вище.
  4. При отиті помісти в вухо змочений у препараті ватний тампон. Якщо процедуру проводиш дитині, настойку потрібно розбавити теплою кип’яченою водою у співвідношенні 1: 1. Дорослим також можна закопувати в кожне вухо по 2 краплі настоянки 5% -й концентрації до повного одужання.
  5. Інгаляції з настоянкою прополісу (в розрахунку 1 крапля настойки на 5 мл фізрозчину) застосовують при захворюваннях дихальних шляхів. Приготовану рідину потрібно залити в інгалятор.
  6. Як загальнозміцнюючий засіб: 15-20 крапель настоянки розчинити в ложці молока або води і пити за 30 хвилин до їди.
  7. Для лікування шлункових захворювань 15-20 крапель настоянки потрібно розбавити в 100 мл теплої води і пити за 30 хвилин до їди.
  8. Пошкодження шкіри, рани, герпетичні висипання, грибкове ураження стоп і нігтів, лупа лікують нерозведеним препаратом за допомогою пов’язок, примочок або змазуванням.

При всьому позитивному впливі прополісу на людський організм за постановкою точного діагнозу і призначення лікування слід все-таки звертатися до лікаря!

Прополіс протипоказаний людям з алергією на продукти бджільництва. Дітям, вагітним жінкам і автомобілістам, вживання ліків на спиртовій основі всередину також протипоказано (можна використовувати тільки зовнішньо). Через великий ризик алергічних реакцій малюків до 3 років взагалі не рекомендують лікувати будь-якими препаратами на основі прополісу.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*