9 способів визначити причину болю за місцем її локалізації

Часто, відчуваючи дискомфорт у тілі, ми намагаємося зрозуміти з чим саме проблема. В такі моменти шкодуєш, що не можна заглянути всередину власного тіла і визначити проблемний орган.

Але при цьому зазначимо, що наша стаття має виключно ознайомчий характер.

Серце

Якщо щось не так з серцем, людина відчуває здавлюючий біль у грудях, що може поширюватися на ліву руку, лопатку і частина шиї. На відміну від інших видів болю, серцевий ніяк не пов’язаний з рухами тіла або диханням.

Нирки

Біль у нирках іноді можна сплутати з пересічним болем у спині. Відмінність полягає в тому, що нирки болять глибше, під ребрами. М’язовий біль зазвичай відчувається нижче ниркового.

Тонкий кишечник

Найчастіше проблеми з тонким кишечником стають причиною болі в області пупка. Якщо відчуття нав’язливі і заважають вам нагинатися і ходити, візит до лікаря не можна відкладати.

Товстий кишечник

Для нього характерний біль внизу живота, зміщений по правій стороні. Підтвердженням наявності проблем з цим органом є також регулярні закрепи.

Легені

Самі легені хворіти не можуть, через те, що в них немає нервових закінчень. Але якщо цей орган не в порядку, ви можете відчувати притуплений біль у грудній клітці навколо легень.

Про проблеми з легенями також кажуть кашель і важкість дихання.

Апендикс

Апендикс розташований у правій нижній частині черевної порожнини. Але при апендициті може боліти як весь живіт, так і окремо його нижня або верхня частини.

Біль може віддавати в праву ногу. Ще для подібних випадків характерні нудота, блювота, підвищена температура тіла і діарея.

Шлунок

При проблемах зі шлунком болить область живота, розташована посередині під ребрами. Також біль може проявитися на тому ж рівні в районі спини.

Варто зазначити, що біль у шлунку та стравоході часто плутають із серцевим. Розвіяти сумніви в цьому випадку зможе лише лікар.

Жовчний міхур і печінка

При проблемах з печінкою і жовчним міхуром може боліти правий верхній відділ живота. Також біль може проявитися на тому ж рівні в районі спини.

Про проблеми з печінкою може говорити широкий ряд симптомів, починаючи від гіркоти в роті і закінчуючи жовтяницею.

Підшлункова залоза

При проблемах з підшлунковою може боліти центральна частина верхнього відділу живота. Проте трохи менш інтенсивний біль може поширюватися по всьому животі.

У разі, коли заболіла саме підшлункова залоза, біль буде посилюватися, якщо лягти на спину, а також після їди.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*