Продукти, що прискорюють обмін речовин (метаболізм). Включіть їх в свій раціон!

Пропонуємо вам список продуктів, які допоможуть прискорити метаболічні процеси, максимально наситять і не зашкодять фігурі.

7 продуктів, що прискорюють метаболізм

Як прискорити метаболізм – на першому місці звичайна питна вода. Дуже важливо дотримуватися питного режиму, щоб підтримувати швидкий обмін речовин в організмі.

М’ясо індички і курки
Дієтичне м’ясо, що містить велику кількість білка, стимулює поліпшення обмінних процесів. Наприклад, з’їдена куряча грудка, що містить 300 калорій, віддасть 210 з них на енергетичні витрати організму, а інші 70 підуть на її засвоєння. Простіше кажучи, ви надовго забудете про голод і будете сповнені енергії без наслідків для фігури.

Молочні продукти
Для поліпшення обміну речовин необхідно подбати про м’язову масу. Додайте в свій раціон нежирні молочні продукти – джерела кальцію і вітаміну D, необхідних для здоров’я кісток і м’язів.

Цільнозернові продукти
Організм спалює в два рази більше калорій при вживанні продуктів, багатих на клітковину. Набагато корисніше вживати коричневий рис або неочищені зерна вівса, ніж оброблені пластівці.

Чай
Холодний або гарячий зелений чай прискорює обмін речовин практично відразу. Він містить потужний антиоксидант , відомий своїм терапевтичним потенціалом.

Гречана крупа і сочевиця
Дефіцит заліза в організмі призводить до гальмування метаболічних процесів, а також до розвитку анемії. Не забувайте включати в свій раціон продукти, багаті цими цінними речовинами, гречка і сочевиця вам допоможуть.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*