Корисне насіння, яке варто додати в раціон всім жінкам!

Насіння льону

Насіння льону є відмінним джерелом клітковини і омега-3 жирних кислот. При регулярному вживанні насіння льону можна знизити рівень холестерину і тримати під контролем фактори, що впливають на розвиток серцево-судинних захворювань. Також існують дослідження, які доводять, що ті самі лігнано позитивно впливають на зниження маркерів зростання пухлин у жінок з раком молочної залози і у чоловіків з раком простати. 

Вводити насіння в раціон потрібно поступово. По-перше, використовуйте подрібнене насіння. По-друге, вживайте його зі смузі, в салатах або з ранковою кашею, щоб полегшити засвоєння і швидше звикнути до специфічного смаку.

Насіння Чіа

Також як і насіння льону, насіння Чіа є хорошим джерелом клітковини і омега-3 жирних кислот. Жирні кислоти в насінні Чіа характеризуються особливою ефективністю, так як деякі сполуки в них мають протизапальний ефект, а також впливають на зниження рівня цукру в крові.

Не секрет, що насіння Чіа ефективно вбирають вологу, внаслідок чого розбухають. Ця здатність насіння дозволяє використовувати їх в приготуванні веганських пудингів і десертів, а ще позитивно впливає на засвоєння насіння організмом.

Насіння гарбуза

Гарбузове насіння є хорошим джерелом фосфору, мононенасичених жирів і жирів групи омега-6. Як і у випадку з насінням льону, існують дослідження, які доводять, що певні сполуки в насінні гарбуза сприяють зниженню ризику раку молочної залози, а також позитивно впливають на полегшення періоду менопаузи у жінок. 

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*