Ліки на підвіконні за копійки: чим корисне “Грошове дерево”

«Грошове дерево» або толстянка сьогодні є чи не у кожній другій родині. Здавна вважається, що рослина приносить у будинок багатство, благополуччя. А ще вона гарно виглядає, збільшує кількість кисню, при цьому не вимагає серйозного догляду. Та не всі знають про лікувальні властивості грошового дерева.

Чим же корисне грошове дерево для організму людини?

М’якоть листя грошового дерева містить сполуки миш’яку, які сприяють одужанню під час захворювання шкіри, судин, кісток. Застосовуються листя і для лікування епілептичних припадків, при патологіях органів шлунково-кишкового тракту.

Грошове дерево випромінює фітонциди, які поширюються у кімнаті і очищають повітря, пригнічуючи патогенні мікроорганізми: бактерії, віруси, грибки.

Флаваноїди, які містяться у листі, стимулюють захисні сили організму, підвищують імунітет. Допомагають швидкому загоєнню ран. М’якоть грошового дерева містить воду з мукополісахаридами.

Грошове дерево – швидка допомога для організму людини, здатна допомогти йому впоратися із захворюваннями.

Способи лікування толстянкою

Опіки, удари, розтягнення, рани, порізи, нариви Зроби з листя толстянки кашку і приклади її на ушкоджену ділянку шкіри та закріпити бинтом. Зміни пов’язку – через 2-3 години.

Артрит, артроз

З 10-15 листочків толстянки вичави сік і змащуй їм суглоби перед сном.

 Ангіна, тонзиліт

Вичави сік з 10 листочків і розведи його в 200 мл води. Полощи горло 3-5 разів на день.

Герпес на губах

Вичави сік з декількох листочків толстянки і змащуй уражене місце кожні 30 хвилин. Або просочи в соку вату і приклади її до ураженого місця і зафіксуй пластиром.

Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки

З’їж натщесерце 2 листочка толстянки, не забуваючи ретельно пережовувати їх.

Пієлонефрит, цистит

Подрібни 5 листочків толстянки і залий їх 200 мл гарячої води. Настоювати 1 годину, а після проціди. Приймай ліки по 1 ст. л. за 15 хвилин до їжі 3 рази в день.

До слова, не забувай, що в толстянці міститься у високій концентрації миш’як. А це означає, що не варто зловживати внутрішнім прийомом толстянки. Передозування може загрожувати блювотою, діареєю і порушенням свідомості.

Стаття містить виключно інформаційний характер! Перед початком лікування прокунсультуйтесь з лікарем!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*