10 продуктів, що позитивно впливають на кровообіг та роботу серця

Не витрачайте свою життєву енергію на виснажливі дієти, адже існує доступна та не менш ефективна альтернатива. Очистити артерії та вберегти себе від серцевого нападу простіше, аніж могло би здаватись.

Варто тільки додати до раціону перелік звичних продуктів — і ваше серце ніколи не болітиме! До вашої уваги— 10 продуктів, що позитивно впливають на кровообіг та роботу серця.

1. Авокадо

Забудьте про майонез на канапках та замініть його на пюре авокадо. Це не тільки у кілька разів смачніше, але й неабияк корисно. Згідно з дослідженнями, авокадо знижує рівень «поганого» холестерину у крові.

2. Спаржа

Спаржа — це природний фільтр для ваших артерій. А ще — цей продукт здатний знижувати кров’яний тиск та запобігти утворення тромбів. Клітковина, мінерали, вітаміни К, В1, В2, С і Е містяться у спаржі. Хіба цього не достатньо, щоб вживати цей овоч цілодобово?

3. Гранат

У гранаті міститься чимало так званих фітохімікатів, які діють на організм подібно до антиоксидантів та, на додачу, захищають слизову від пошкоджень. Разом з тим, сік гранату в організмі людини стимулює вироблення оксиду азоту, що позитивно впливає на обіг крові.

4. Броколі

Не любите броколі? Саме час змінити своє ставлення до цього продукту. А вся річ у тому, що броколі — буквально таки джерело вітаміну К та клітковини. Відтак, ваші артерії не пошкоджуються кальцієм, а кров’яний тиск залишається у нормі.

5. Куркума

Куркумі властива потужна протизапальна дія. Тож при її регулярному вживанні можете й не думати про ймовірність виникнення атеросклерозу. До того ж, «бореться» куркума і із проявами тромбозу.

6. Хурма

У цьому «райському» фрукті міститься чимало антиоксидантів та поліфенолів, що регулюють окисні процеси організму. Є у хурмі і клітковина.

7. Спіруліна

Продукт, про який чув далеко не кожен. А дарма. У цій «заморській» синьо-зеленій водорості містяться усі необхідні організму компоненти для підтримки оптимального здоров’я. І це амінокислоти, білки та вітаміни. Спіруліна регулює рівень ліпідів та жирів у крові, унормовує тиск.

8. Кориця

Ще одна харчова добавка, що здатна боротись із «поганим» холестерином. А також, запобігає формуванню тромбозу. Звісно, не обходиться і без антиоксидантів, що тільки покращують роботу серцево-судинної системи.

9. Журавлина

Продукт, що сповнений антиоксидантами. Журавлина нормалізовує рівень холестерину та знижує ризик серцево-судинних захворювань на 40%!

10. Зелений чай

Відомо, що у зеленому чаї міститься більш ніж достатньо катехінів для того, щоб організм не виробляв «поганий» холестерин. І вистачить для цього лише склянки-дві на день цього корисного напою! Як приємний бонус — зелений чай стимулює обмін речовин та запускає процес схуднення.

Зберігайте корисну підбірку, діліться з друзями і будьте здорові!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*