Ось що станеться з вами, якщо ви почнете їсти волоські горіхи з медом. Засіб, рекомендований лікарями!

Природа подарувала людству не один десяток лікувальних засобів, здатних творити справжні чудеса. Серед них слід особливо зазначити волоський горіх і мед. Кожний із цих продуктів може похвалитися цілим переліком цілющих якостей, а їх поєднання – це справжнє джерело вітамінів і корисних мікроелементів, панацея від усіх хвороб.

В чому користь для здоров`я

• Зміцнює імунітет

Горіхи в поєднанні з медом є біологічно активним продуктом! Йод, вітаміни та мікроелементи, які є в складі суміші, підвищують здатність організму протистояти різним інфекціям.

• Активізує мозок

Завдяки високому вмісту вітамінів групи В у горіховій суміші, вона стимулююче діє на мозок і активізує розумові процеси.

• Швидко відновлює організм після хвороби

Будь-яка перенесена хвороба – стрес для організму. Суміш горіхів з медом лікарі рекомендують регулярно вживати навіть хворим, що перенесли інфаркт. Магній, що міститься в горіхах, розширює судини. А після інфаркту судини помітно звужуються.

• Лікує анемію й не дає їй розвинутися знову

Якщо постійно вживати горіхи з медом, анемія буде не страшна! Залізо, яке міститься в горіхах, легко засвоюється організмом.

• Поліпшує обмін речовин

Горіхово-медова суміш стимулює процеси метаболізму в організмі. Так, цей засіб, безумовно, калорійний! Але в розумному дозуванні, не більше 3 ст. л. на день, він навіть допоможе схуднути. Горіхи насичені корисними жирами, що сприяють схудненню. Такі жири не містять холестерину, зате допомагають внутрішнім органам правильно функціонувати.

За рахунок високого вмісту клітковини в горіхах вони сприяють налагодженню травного процесу, усувають застійні явища в ШКТ.

• Зміцнює серцево-судинну систему

Залізо, мідь, кобальт, цинк і вітамін В6, які входять до складу суміші, допомагають організму утворювати еритроцити, нові клітини крові. Також ці речовини розріджують кров: відмінна профілактика тромбозу!

Продукти: 

  • 100 г волоських горіхів;
  • 2 ст. л. меду.

Як приготувати:

  1. Подрібніть горіхи в ступці або за допомогою качалки в дрібну крихту.
  2. Можна використовувати блендер.
  3. Розділіть цю лікувальну порцію на 3 частини. Приймайте горіхово-медову суміш за 15 хвилин до їжі 3 рази на день.

Є й інший, більш традиційний спосіб готування суміші з волоських горіхів і меду. Потрібно взяти 2 частини волоських горіхів і 1 частину меду, викласти горіхи в чисту скляну банку й залити медом. Дуже красиво виглядають половинки волоських горіхів у меді, нагадують метеликів…

Таку суміш потрібно приймати по 1 ст. л. 3 рази на день перед їжею. Ще раз відзначимо, що важливо горіхи дуже добре пережовувати, тоді вони принесуть користь для здоров’я.

Інакше травна система не розчинить настільки щільний продукт, і ми не одержимо бажаного позитивного ефекту.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*