7 ознак того, що печінка перевантажена токсинами. Не пропустіть!

Реакція нашого організму, коли печінка перевантажена токсинами, може різнитися на різних стадіях. Коли печінка не може правильно очищатися, відходи накопичуються і призводять до ускладнень.

Печінка є одним з органів, які пов’язані з процесом очищення організму. Вона фільтрує та видаляє токсини, що переносяться разом із кров’ю, тож треба звернути увагу, коли ваша печінка перевантажена токсинами.

Правильна робота печінки є ключем до високої якості життя. Зрештою, вона відіграє важливу роль в обміні речовин, а також у секреції певних гормонів.

Проблема полягає в тому, що погані звички та вплив забруднення погіршують роботу печінки та призводять до низки проблем.

Орган зрештою поступово втрачає здатність очищати організм і відправляє попереджувальні ознаки про погіршення стану здоров’я.

Найбільша проблема полягає в тому, що багато людей ігнорують ситуацію й не реагують на проблему вчасно, оскільки вони плутають ці ознаки з іншими захворюваннями.

Ось чому ми хочемо поговорити про 7 попереджувальних симптомів, які вказують на те, що ваша печінка перевантажена токсинами.

1. Незрозуміле набирання ваги.

Надмірне накопичення токсинів у печінці перешкоджає її здатності сприяти перетравлюванню жирів. Це впливає на процес, який видаляє жири з організму.

Цей стан ускладнює підтримку здорової ваги, навіть якщо ви дотримуєтеся дієти з низьким вмістом калорій.

Організм зберігає токсичні жирові клітини, а потім поширює їх на весь організм, тому що печінка не може їх обробити.

2. Хронічна втома

Постійне відчуття втоми або хронічного виснаження також свідчать про те, що печінка перевантажена токсинами.

Ця комбінація реакцій відбувається тому, що нездатність печінки виконувати свої функції призводить до обмінних ускладнень. Це може викликати біль, запалення та інші проблеми, які зменшують нашу здатність займатися щоденними справами.

3. Потіння та запах тіла

Хоча багато хто з нас цього не помічає, функції печінки також пов’язані з температурою та запахом тіла.
Труднощі, викликані накопиченням токсинів, можуть спричинити надмірне потіння та неприємний запах тіла.

Потіння та запахи є результатами прагнення організму регулювати температуру, оскільки вона збільшується під час боротьби з токсичними речовинами та бактеріями.

4. Акне вказує на те, що печінка перевантажена токсинами
Несподівана поява акне може свідчити про гормональні проблеми або розлад печінкової системи.

Якщо прищі великі, запалені й перетворюються на шрами, то це може сигналізувати про проблеми з печінкою.

Взагалі, ті, хто страждає від цієї шкірної проблеми, зазвичай мають труднощі з контролюванням акне через накопичення токсинів у печінці.

Вам потрібно знайти спосіб очистити печінку, щоб повністю її вилікувати.

5. Алергія

Оскільки токсини зменшують здатність печінки очищатися, це призводить до аутоімунної реакції, яка викликає алергічні реакції.
Антитіла виявляють, коли щось негаразд, і негайно атакують алергени, які впливають на організм. Якщо орган виходить із ладу та не здатний виконувати цю функцію, організм зберігає занадто багато гістаміну, що призводить до таких наслідків, як:

  • відчуття запалення;
  • свербіж;
  • головний біль;
  • закладення носа.

6. Гастроезофагеальний рефлюкс

Гастроезофагеальний рефлюкс може бути поширеною ознакою проблем із травлення і шлунком, але також може вказувати на те, що ваша печінка перевантажена токсинами.

Коли орган не працює належним чином, рівень рН у крові змінюється, що призводить до занадто високої кислотності.

Нездатність контролювати рівні рН дратує шлунок і послаблює сфінктер, який стримує кислі соки.

7. Неприємний запах із рота

Коли неприємний запах із рота перетворюється на постійну проблему, попри належну гігієну порожнини рота, це може бути пов’язано з печінкою. Неприємний запах із рота може бути результатом ускладнень під час обробки токсинів, які печінка повинна відфільтрувати з крові. Коли печінка сповільнює свої функції, відходи накопичуються в тканинах, і у багатьох пацієнтів викликає неприємний запах із рота.

Якщо печінка перевантажена важкими металами, може навіть залишитися легкий металевий присмак у роті.

У вас є якісь із зазначених вище симптомів? Якщо так, зверніться до лікаря, щоб дізнатися, чи ваша печінка перевантажена токсинами. Крім того, покращуйте свої харчові звички та намагайтеся споживати напої та продукти, які сприяють детоксикації.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*