5 хвороб, котрі можна вилікувати за допомогою цибулі. Не відкладайте, а спробуйте!

Багато людей навіть не підозрюють, що цибуля – це продукт, яким користуються вже більше п’яти тисяч років.

У давні часи, наприклад, у Римі, вживали цибулю, оскільки вважалось, що вона сприяє фізичному зміцненню. Цей овоч і чудово впливає на тіло, адже він має велику кількість клітковини, вітамінів та мінералів таких, як магній, калій, залізо, фосфор та кальцій. Всі вони сприяють зміцненню зубів та кісток, посилюють імунну систему і діють як м’яке послаблююче. Ці речовини також відповідають за генерацію нервових імпульсів, м’язову активність та регулюють рівень води у клітинах.

Дізнайтесь 1 інші дивовижні якості цибулі, котра допомагає:

Полегшити застій слизу при кашлі

Для цього потрібно покришити цибулю і змішати її з кокосовою олією. Зробіть з цієї суміші пасту і нанесіть на груди, а зверху накладіть шматок тканини, щоб суміш почала гріти. Цей рецепт допомагає вивести слиз і покращить ваше дихання.

При лихоманці 

Візьміть велику цибулину і поріжте на тоненькі шматочки, полийте їх кокосовою олією і прикладіть до підошви ніг. Залиште на ніч.

Бореться з інфекцією вух

Для цього вам потрібно порізати цибулю на половинки і загорнути її у тканину. Ставимо цибулю у вухо на 10-15 хвилин. Це знищує інфекцію і допомагає побороти біль.

Допомагає з порізами

Відріжте шматок цибулі, бажано тоненький, і прикладіть до рани, поки з неї йде кров. Це швидко зупинить кров і стане чудовим антисептиком, щоб запобігти інфекції.

Полегшує кашель

Зробіть настій з цибулі. Візьміть 1 цибулю, столову ложку коричневого цукру і почекайте, поки цибуля пустить сік. Пити цю рідину два рази на день, що допоможе швидко полегшити кашель.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*