4 корисних властивості буряка для продовження молодості

Багато сучасних людей недооцінюють буряк. Так, для здоров’я більшість вважає за краще їсти авокадо чи інші заморські продукти.

Про користь буряка говорив ще Гіппократ, який радив використовувати цей коренеплід для лікування шкірних захворювань, а також запальних процесів. Крім того, буряк протягом багатьох століть використовували, як засіб від недокрів’я. Звичайно, часи змінюються, і в сучасному світі для лікування хвороб існують спеціальні ліки, однак користь буряка від цього менше не стала.

Буряк, як антиоксидант

Мало хто знає, що звичайний буряк є відмінним антиоксидантом. Фахівці впевнені, якщо в сезон щодня вживати буряк – процеси старіння сповільняться, оскільки буде діяти антиоксидантний ефект.

До слова, буряк не втрачає свої корисні властивості при варінні, тому ви можете їсти її, як в сирому, там і у вареному або запеченому вигляді.

Буряк, як засіб від жирної шкіри

Якщо у вас жирна шкіра з розширеними порами, буряк – ваш продукт. Так, в ньому міститься багато речовин, які впливають на роботу сальних залоз. Якщо ви будете регулярно їсти буряк, ваша шкіра вже через місяць стане менш жирною,  а пори – менш помітними.

Цікаво: в буряці міститься рідкісний вітамін U, який відповідає за відсутність алергічних реакцій, а також за нормальну роботу кишечника.

Буряк бореться з гормональним дисбалансом

У буряці містяться сполуки бору, які впливають на гормональний фон людини. А, точніше, які приводять його в норму. Лікарі впевнені, жінки, які вживають буряк, зможуть довше зберегти правильний гормональний склад в організмі. А, значить, довше будуть залишатися молодими.

Також буряк сприяє усуненню відкладення кальцію на стінках судин, а, значить, зменшують ризик судинних захворювань.

Буряк допомагає схуднути

Буряк – ідеальний продукт для схуднення. Завдяки великому вмісту бетаїну і клітковини вона допомагає скинути вагу. Варто відзначити, що бетаїн – це речовина, яка допомагає людському організму засвоювати тваринний білок. Тобто, якщо з’їсти буряковий салат, а потім м’ясо – ви швидко насититеся, а процес травлення буде швидким і комфортним. Крім того, завдяки даному тандему, буряк відмінно виводить шлаки і токсини, а тому сприяє схудненню.

Щоб відчути на собі всі позитивний вплив буряка, включіть її в свій щоденний раціон.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*