Звичайна шипшина допомагає краще, ніж парацетамол! Рецепт чаю, який ставить на ноги

Чому ми частіше довіряємо своє здоров’я пігулкам з аптеки, а не тому, що приготувала для нас природа? Хороше запитання, правда?

Сьогодні ми поговоримо про те, на що здатна звичайна шипшина. Виявляється, цей дикий чагарник — дарунок для здоров’я. Просто потрібно знати: для чого його використовувати?

  • Плоди шипшини — одне з найкращих джерел вітаміну С та інших антиоксидантів.
  • Шипшина багата на магній і інші корисні речовини, які ефективні при боротьбі із застудою.
  • Дослідження показали, що екстракт шипшини ефективний для зменшення запалення суглобів і захисту від пошкоджень хрящової тканини.

Цікаві факти

Дослідження 2012 року, опубліковані в академічному журналі Australian Family Doctor, показують, що порошок з сухої шипшини рятує від остеоартрозу, ревматоїдного артриту і запальних захворювань кишківника.

У дослідженні взяли участь 287 осіб з різними захворюваннями суглобів. Вони вживали порошок шипшини, і спостерігали, чи є в них які-небудь побічні ефекти.

Відзначено, що застосування цього препарату абсолютно не мало побічних ефектів.

Інше дослідження довело, що плоди шипшини можуть бути корисні для зміцнення імунної системи. Крім цього, були виявлені й інші корисні властивості.

Вживання шипшини допомагає:

  • знизити рівень цукру в крові,
  • нормалізувати кров’яний тиск,
  • знижує ризик серцево-судинних захворювань,
  • захищає шкіру від старіння,
  • допомагає запобігти хронічним і дегенеративним захворюванням,
  •  допомагає більш ефективно контролювати вагу.

У дослідженні використовували подрібнені сухі плоди шипшини. Піддослідні пили чай, приготований таким чином: подрібнені плоди  шипшини залити 150 мл окропу і дати трохи настоятися. Пити теплим 2-3 рази на день.

Чай із шипшини –  один із найкращих засобів для профілактики та лікування застуди. Він зміцнює імунну систему і попереджає розвиток хвороби. Також чай із шипшиною корисний при ССЗ (серцево-судинних захворюваннях): знижує рівень холестерину, зменшує імовірність виникнення атеросклерозу, інсульту, інфаркту і т. д.

Вживання чаю із шипшиною позитивно впливає і на систему травлення: приносить користь при розладі шлунку, метеоризмі, проносі тощо.

Однак перед використанням радимо проконсультуватися з лікарем!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*