Підніміть свій імунітет! 8 простих продуктів, які підвищують захист організму

За даними ВООЗ, понад 23 мільйонів чоловік щорічно хворіють через слабкий імунітет. Щоб захистити себе, краще рішення — самостійно зайнятися цим питанням. І перший крок до цього: додати до свого раціону корисні продукти.

1. Мигдаль

Вміст кальцію в мигдалі такий самий, як й в молоці. Крім того, ці поживні горіхи допомагають підтримувати тіло у тонусі. На думку вчених, мигдаль зміцнює імунну систему. Особливо він корисний проти вірусів. А ще, мигдаль багатий на вітамін Е і клітковину та допомагає контролювати рівень цукру в крові.

2. Насіння соняшнику

Насіння соняшнику також може стати порятунком для імунітету. Воно знижує ризик різних хронічних захворювань, підтримує здоров’я серця і запобігає іншим захворюванням.

3. Ківі

Ківі містять вітаміни С, К і Е, які допомагають при астмі і зміцнюють імунну систему. Крім цього, ківі допомагає поліпшити травлення і захищає від проблем із зором.

 4. Імбир

Цей корінь творить дива з тілом. Він знижує рівень холестерину, знімає біль під час менструації і підвищує здатність організму боротися з інфекціями.

5. Бузина

Бузина багата на антиоксиданти і часто використовується для лікування різних захворювань. Ці ягоди допомагають боротися зі стресом і зміцнюють імунну систему.

6. Шпинат

Не секрет, що шпинат корисний для здоров’я. Особливо він ефективний для зміцнення імунітету. Шпинат — багате джерело магнію, елементу, який грає найважливішу роль для нормальної життєдіяльності організму.

7. Кавуни

Кавун допомагає не тільки зберігати здоров’я шкіри і волосся. Крім цього, він поліпшує травлення, роботу нирок і знімає запальні процеси.

8. Фрукти, що містять вітамін С

Вітамін С є найбільш важливим для поліпшення імунної системи. Без нього, у прямому сенсі, не може існувати захисна система організму.

Прислухайтеся до наших порад, і будьте здорові!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*