Без таблеток: прості вправи, які допоможуть позбутися головного болю

Нормально працювати або відпочивати, коли болить голова, дуже важко. Можна відразу ж потягнутися до аптечки, але є і альтернатива.

Найчастіше шия і голова починає боліти, якщо перепрацювали за комп’ютером, неправильно сиділи або спали. Виправити ситуації допоможуть нескладні вправи.

Обертання.

Потрібно акуратно і повільно обертати голову за годинниковою стрілкою 30 секунд, потім проти — близько хвилини. Якщо почуєте хрускіт хребців, не лякайтеся, це нормально!

Тягнемо м’язи.

Покладіть руки на голову. Праву — на ліву сторону, ліву — на праву. По черзі і дуже обережно потягніть голову у напрямку до руки і зависніть на 10 секунд. Проробіть це з кожного боку. Зробіть три-п’ять підходів.

М’ячик.

Візьміть тенісний м’ячик, підійдіть до стіни. Треба встати до неї спиною, поклавши між головою і стіною м’яч. Важливо утримувати його і одночасно обертати тілом.

Нахили.

У цій вправі, яка ефективно допомагає зняти головний біль, не знадобитися ніякого інвентарю. Просто нахиляйте голову вліво з видихом, в право з зітханням. Зробіть кілька підходів.

Руки на плечі.

Покладіть долоні на плечі таким чином, щоб пальці були спрямовані на лопатки, а лікті висувалися вперед. Зробіть дуже повільний видих і потягніть голову вперед. При вдиху поверніться в початкове положення. Важливо не нахиляти голову!

Якщо ви страждає від частого головного болю, маєте проблеми з хребтом або судинами, краще проконсультуватися з фахівцем. Адже самолікування може бути шкідливим для вашого здоров`я!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*