Негайно прочитати всім батькам! Важлива інформація, щодо лікування дітей

Як швидко піднімається температура перш за все залежить від збудника, іноді від особливостей організму.Писалося вже багато разів, що:

  • Анальгін – яд, має ризик впливу на кістковий мозок який перестає продукувати клітини крові. Від цього вмирають. Анальгін в багатьох країнах заборонено, як дітям, так і дорослим.
  • Димедрол! Старезний препарат, який може викликати зупинку дихання. Теж, в світі практично не використовується. В Британії навіть не знають, що таке є. На температуру ніяким боком!
  • Но-шпа – а також папаверин, разом з нею. Ні в один протокол по зниженню температури не включена. Взагалі в педіатрії треба бути 10 раз обережно з нею. Знаю власне, випадки, коли ношпа приводила напряму до реанімації, коли у дитини різко падав тиск майже до нічого при введенні ношпи.
  • Дексаметазон – яким боком до температури? Це стероїдний гормон, який має свою нішу. Але температура – ні. Плюс – це серйозний імуносупресант. При частому використанні можна наробити купу проблем.
  • Спазмовані судини. Якщо холодні ноги завдають дискомфорт дитині – їх можна розтерти, тільки не спиртом, а просто руками і одягти шкарпетки. Якщо завдають дискомфорту мамі – випити вина.

Є два препарати для боротьби з температурою – парацетамол і ібупрофен. В Англії крім них, нічого не використовується більше. Чи вдома, чи в лікарні. Щоб температура знижувалась – треба багато рідини, прохолодне приміщення, дозування препаратів по вазі. Все!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*