Для органів дихання, схуднення та нормалізації роботи кишечника! 7 корисних властивостей хурми

Чим корисна хурма

 1. Для схуднення
  Хурма містить велику кількість поживної клітковини, тому добре насичує. При цьому ягода низькокалорійна, хоча і містить велику кількість цукру.
 2. Профілактика і лікування гіпертонії
  При підвищеному тиску рекомендується вживати по 2-3 сушених плода хурми в добу.
 3. Для нормалізації роботи кишечника
  У хурмі міститься велика кількість пектину і харчових волокон, які допомагають стимулювати роботу кишечника, виводять залишки їжі, тим самим очищають організм від токсинів .
 4. Зміцнення нервової системи
  Тим, кого мучить безсоння або неврози, рекомендується вживати хурму як в свіжому, так і сушеному вигляді. Два плода в день допоможуть легше переносити неприємності і стреси.
 5. Для нормалізації серцевої діяльності
  Хурма – безцінне джерело вітаміну А, С, калію, магнію і заліза, які необхідні людині при серцевій недостатності, а також анемії. Для профілактики вищевказаних захворювань і при виснаженні організму радять вживати 1-2 хурми вдень або випивати 100 мл свіжого соку.
 6. Для органів дихання
  Бета-каротин і провітамін А зміцнюють стінки легенів, підтримуючи їх функцію. Особливо рекомендована хурма курцям.
 7. Антібактеральна властивість
  Хурма бореться з застудою. Примочкою з соком хурми лікують рани, фурункули, опіки і запалення. Змішайте жовток з м’якоттю хурми – вийде ефективна маска від вугрів.

Протипоказання: з обережністю слід вживати хурму людям з хворобами шлунка, особливо при наявності хірургічних втручань, а також хворим на цукровий діабет через великий вміст в хурмі глюкози. Хурма може викликати алергічну реакцію і діатез у маленьких дітей.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*