Продукти, які допоможуть вивести зайву рідину з організму

Якщо ваш організм затримує рідину, необхідно приймати сечогінні препарати, щоб її вивести. Втім не варто поспішати навідуватися до лікарів або аптек, адже є продукти, які виводять її краще за будь-які лікарські засоби.

Збережіть собі, щоб не загубити!

Напої з кофеїном

Чай і кава – одні з найкращих натуральних діуретиків, тому вгамовувати спрагу варто саме ними. Звичайно, не варто ними зловживати, адже на здоров’я це може вплинути не вельми позитивно. Оптимальна норма – 250 мл кави на добу або 5 чашок чаю. Понад 300 мг кофеїну на день можуть негативно вплинути на ваш сон і здоров’я серцево-судинної системи.

Лимон

І сам фрукт, і його сік мають стати частиною вашого харчування, якщо ви хочете вивести зайву рідину. А от лимонна вода корисна ще й тому, що вона відновлює оптимальний рівень pH організму.

Сік із журавлини

Крім виведення зайвої рідини, він дбає ще й про виведення токсинів з організму.

Вівсянка

Більшість природних діуретиків – це напої або фрукти та овочі з високим вмістом води. Овес же навіть у сухому вигляді допоможе вам впоратися з проблемою затримання рідини.

Імбир

Корінь імбиру допоможе швидко впоратися з затримкою рідини завдяки прекрасному сечогінному ефекту. Саме тому він є важливою складовою багатьох очисних програм. Додавайте свіжий імбир до напоїв та лимонадів. До слова, він освіжить їх і додасть цікавого пряного смаку.

Селера

Цей овоч з великим вмістом води гарно діє як сечогінний засіб. Можна споживати стебла, а можна зробити з нього сік, який стане потужним лікувальним засобом. Вона допоможе вивести воду з організму та покращити стан нирок.

Кавун

Всі знають про сечогінні властивості цієї чималенької ягоди. Додаткова користь кавуна криється в антиоксидантному ефекті, однак не варто їсти його надто багато, адже він може суттєво підвищити рівень цукру в крові.

Петрушка

Ця зелень, багата на антиоксиданти, також має потужний сечогінний ефект. Її можна додавати до салатів та інших страв. До того ж якщо її вживати сирою, вона може освіжити дихання після обіду.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*