4 ефективні вправи для м’язів шиї, які допоможуть позбутися від болю в шийному відділі хребта і головного болю

Гімнастика для шиї — лише чотири вправи, які видаються банальними на перший погляд, при регулярному виконанні допоможуть підтягнути шкіру шиї, нормалізувати сон і навіть позбутися від болю в шийному відділі хребта і головного болю.

Гімнастика для шиї

1. Станьте рівно і випряміть спину, голову тримайте рівно. Руки, зчеплені в замок, закладіть на верхівку, голову трохи нахиліть вперед, а потім, чинячи опір руками, намагайтеся повернути голову в початкове положення, дорахуйте до 30 і розслабтеся, повторіть ще раз.

Один раз повторіть вправу перед дзеркалом, ви побачите, як працюють м’язи шиї і стане зрозуміло, чому ці вправи настільки ефективні.

2. Прийміть вихідне положення, огинаючи голову зверху, покладіть долоню лівої руки на праве вухо. Трохи нахиліть голову до лівого плеча і, чинячи опір рукою, намагайтеся повернути голову в початкове положення, порахуйте до 30 і розслабтеся, зробіть вправу ще раз і повторіть для іншого боку.

3. Сядьте на стілець, упріться руками в сидіння, спина повинна бути рівною. Потім прогніть спину, відкиньте голову максимально назад і порахуйте до 30. Поверніться в початкове положення, а потім повторіть вправу ще раз.

4. Прийміть вихідне положення, як у першій вправі. Поверніть голову вліво і дивіться через плече, порахуйте до 30, поверніться у вихідне положення, повторіть вправу ще раз і змініть бік.

Ось і вся гімнастика для шиї, надзвичайно проста, і дуже ефективна! Ваше завдання не лінуватися і виконувати вправи регулярно, щодня, нагорода — гнучка, красива шия.

Ми можемо сильно зменшити ризик виникнення захворювань шиї, якщо будемо повсякденно стежити за поставою. Це не так важко — тримати спину прямою!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*