Магія листя хрону: витягне сіль просто через пори шкіри!

Склад листя хрону

При правильному догляді листя досягають у висоту 50-ти сантиметрів. Вони буквально наповнені корисними речовинами, такими як аскорбінова, фосфорна, нікотинова кислоти, залізо, магній, калій, сірка, мідь, каротин і харчові волокна. Крім цього, хрін багатий білками, жирами і вуглеводами. Звідси можна зробити висновок, що ця рослина приносить організму людини величезну користь, через що її варто включити до свого раціону. Хрін – це природний антибіотик, здатний боротися з патогенними бактеріями і грибками.

Але цим чудодійний вплив хрону на організм людини не закінчується. Рослина цілком придатна для детоксу, тому що виводить накопичені шлаки, запобігає процесу відкладення солей, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, а ще лікує суглоби, бо при регулярному її вживанні клітинна структура хрящів регенерується.

Застосовують листя хрону і при запальних процесах органів дихання, тому що цей натуральний продукт у сукупності із медом має відхаркувальну дію. З його допомогою можна лікувати хворе горло: з ангіною хрін упорається досить швидко, якщо приготувати розчин для полоскання на основі його листя.

Листя хрону проти відкладення солей

Листя хрону ефективно виводять солі з організму, в чому ви можете переконатися після того, як зробите компрес. Обдайте окропом свіже листя і після того, як воно злегка охолоне, прикладіть до місця, що вимагає лікування, обгорніть тканиною, а вранці зніміть. Ви виявите на шкірі білий наліт. Як ви думаєте, що це? Це солі, які покинули ваш організм! Щоб добре вирішити проблему, виконайте не менше десяти процедур.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*