Коли ви прочитаєте це, ви більше не будете викидати горіхову шкаралупу. ТАЄМНИЦЯ, яку вам варто знати!

Горіхова шкаралупа містить в собі масу важливих для внутрішніх органів людини і системи кровопостачання елементів.

Викидаючи у відро для сміття розколоту шкаралупу, ми позбавляємо себе певної частки речовин, які могли б допомогти нам впоратися з очищенням кровоносних судин, попереджаючи тим самим утворення тpoмбозу.

Для гіпертоніків

Для гіпертоніків настоянка з горіхової шкаралупи могла б стати відмінним профілактичним засобом, що нормалізує тиск. Тим більше що приготувати таку настоянку зовсім не складно:

Для початку треба з’їсти 15 волоські горіхів, тільки без шкаралупи, зрозуміло. ЇЇ І БУДЕМО НАСТОЮВАТИ.

Шкаралупу треба ретельно вимити і висушити. Візьміть який-небудь скляний або емальований посуд, і викладіть туди підготовлені черепки.

ЗАЛИЙТЕ шкаралупи гopілкою (ПОТРІБНА ОДНА ПЛЯШКА), і поставте в СУХЕ ТЕПЛЕ МІСЦЕ.

ДВА ТИЖНІ замочена у ГОРІЛКУ ШКАРАЛУПА ГРЕЦЬКОГО ГОРІХА повинні настоятися, а після цього терміну у вашому домі з’являться  ВІДМІННІ ЛІКИ, БАГАТІ на кумарин.

ЦЯ РЕЧОВИНА, потрапляючи в кров, здатна розсмоктувати і виводити з КPOВОНОСНОЇ СИСТЕМИ тpoмби.

До того ж ОТРИМАНИЙ ЛІКУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ МОЖЕ З УСПІХОМ ЗАСТОСОВУВАТИСЬ ПРИ ЛІКУВАННІ БРОНХІВ, допомагаючи розсмоктуватися утвореним в них закупоркам.

Від безсоння

Корисні властивості шкаралупи багатьом народам. Дехто застосовує шкаралупу волоських горіхів для приготування засобу, що допомагає впоратися з безсонням, запамороченнями, судомами, і навіть заїканням. Для отримання цього природного лікувального засобу шкаралупу волоського горіха варять в молоці.

Застосування золи шкаралупи волоських горіхів

У давнину шкаралупу волоських горіхів люди спалювали. Зола, яка при цьому утворювалася, активно ними використовувалася для зцілення від виразкових хвороб. Для отримання позитивного результату цю золу змішували з вином і рослинною олією.

Таким же складом мазали голову, якщо раптом траплялося заразитися «лисячою» хворобою (втрата волосся). Воно сприяло швидшому загоєнню ран, і впливало на посилений ріст волосся.

Сьогодні горіхову шкаралупу в подібному вигляді можна застосовувати для знезараження води замість активованого вугілля. Ця зола набагато ефективніше вугілля справляється з очищенням води від радіації. Цю корисну властивість шкаралупи волоських горіхів люди використовують так само для виведення продуктів радіації з організму людини.

Процес приготування знезаражуючого засобу досить простий.

Шкаралупу горіха можна спалити в домашніх умовах в звичайній каструлі: подрібніть сировину до стану крихт і відправте на вогонь в будь-якому посуді.

При спалюванні буде утворюватися дим, в цей момент потрібно починати активно перемішувати вміст, вже мало що нагадує горіхову шкаралупу, протягом 15 хвилин.

Потім вуглинки треба остудити і перетерти в порошок (можна скористатися звичайною кухонною ступкою).

Отриманий порошок використовують і для знезараження води, і для позбавлення ШКТ від продуктів радіації.

З цією метою слід розчинити 1-2 ст. ложки золи в склянці води, і випивати кожні 15 хвилин по 2 столові ложки.

Шкаралупа для … епіляції

Ви здивуєтеся, але шкаралупа волоських горіхів може допомогти жінці позбутися небажаної рослинності на тілі.

Цим рецептом користувалися ще наші прабабусі – змішати золу горіхової шкаралупи з невеликою кількістю води до утворення кашки, і намазувати цією сумішшю ділянки шкіри, покриті волоссям. Відмінний засіб для депіляції готовий.

Ось скільки всього корисного може отримати людина від застосування такої природної речовини, як шкаралупа волоського горіха.

Зауважте, ніяких хімічних складових в описаних лікарських і косметичних засобах немає, а значить, і немає побічних ефектів, які можуть принести шкоду іншим органом нашого організму.

І якщо ви любите волоські горішки, обов’язково скористайтеся цими рецептами, щоб стати красивими і здоровими.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*