Забудьте про біль в спині, суглобах і при вивихах. Цей засіб вже до ранку зніме всі відчуття

Заболіла спина, гpижа в хребті, підвернув ногу, трiщать суглоби — спробуйте намазати це місце маззю, прикладіть паперовий рушник або полотняну ганчірку і замотати не туго.

До ранку болі вщухнуть, а через кілька днів забудете, що взагалі щось було. Обов’язково настане полегшення, адже це теж важливо. Коли нічого не можна через хворе серце, цей рецепт допоможе.

Розвести 5 таблеток муміє з 5 краплями води, помішують зубочисткою до тих пір поки зовсім не розчиниться, постарайтеся розчинити все крупинки мумія, якщо дуже густе додайте 2 краплі води, але постарайтеся з водою не переборщити, тому що вона потім погано з’єднується з олією і буде відділятися в остаточному продукті.

  • 5 таблеток розведеного муміє,
  • 1 столова ложка ялівцевої олії,
  • 3 столові ложки меду.

З’єднайте всі три інгредієнти. Все Мазилка-лічилка готова. Помістіть в яку-небудь баночку з кришкою, перед вживанням перемішайте.

Намазувати на шкіру потрібно не більше, ніж міліметровий шар, можете втерти в шкіру, якщо хочете — ефект навіть поліпшується, але товстий шар може викликати почервоніння на шкірі від ялівцевої олії, накривати тільки паперовим рушником або полотняною ганчіркою. Зберігати не в холодильнику.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*