Корисні властивості активованого вугілля, про які мало хто знає

7 корисних властивостей активованого вугілля:

Активоване вугілля є природним абсорбентом, очищує кровоносну систему від отруйних речовин.

Зазвичай, активоване вугілля п’ють, щоб впоратися з симптомами харчового отруєння. Але якими корисними властивостями ще володіє цей лікарський засіб?

Засіб від здуття живота

Якщо вас мучить здуття живота, вам допоможе активоване вугілля. Мало хто знає, що в середньому людина випускає гази 14 разів на добу — це абсолютно нормальне явище. Доведено, що при прийомі активованого вугілля перед їжею об’єм газів значно зменшується.

Зниження рівня холестерину

Вчені з’ясували, що у людей, які тричі на день приймають активоване вугілля, рівень холестерину значно знизився – на 41%.

Здоров’я нирок

Кожен день ваші нирки очищають приблизно 115-140 літрів крові, проте вживання в їжу цукру, солі, жирів і консервантів може призводити до хвороб. Оскільки активоване вугілля виводить токсини, воно допомагає підтримувати нирки здоровими.

Лікування отруєнь

При першому виявленні нудоти чи діареї, слід в короткий проміжок часу випити активоване вугілля. Воно допоможе уникнути негативних наслідків після отруєння. Завдяки антиоксидантним властивостям воно допоможе вам при отруєнні. Дозування – 1 таблетка вугілля на 10 кг ваги людини.

М’яка і здорова шкіра

До складу багатьох очищувальних засобів для шкіри входить вугілля. Воно допомагає позбутися чорних точок, акне та постакне. Шкіра має здоровий та доглянутий вигляд.

Розкішне волосся

Активоване вугілля чистить фолікули волосся, додаючи їм блиск і шовковистість! І, на відміну від шампунів, активоване вугілля — на 100% натуральний засіб.

Відбілювання зубів

Хочете мати чудову усмішку, не витрачаючись на дорогу процедуру відбілювання зубів? Досить посипати зубну щітку активованим вугіллям 2-3 рази в тиждень! Активоване вугілля очищає зубну емаль, видаляючи мікроскопічні частинки, з яких складається зубний наліт.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*