Порада: як швидко знищити грип та головний біль в перші години

Про те, що надмірне вживання солі шкодить нашому організму, знають всі. Не можна вживати надто солоні страви, оскільки це може призвести до затримки рідини в організмі.

А от сольові розчини та ванночки навпаки дуже корисні. Вони є природними антисептиками, тому сіль часто використовують для промивання носу і горлянки.

Які правила використання сольової пов’язки?

1) Готуючи цей розчин потрібно пам’ятати, що cпівідношення солі та рідини повинне бути 1 до 10. Навіть краще дати трішки менше солі, ніж більше. Занадто сольовий розчин може призвести до того, що сіль спричинить руйнацію тканин та капілярів і буде заважати регенерації.

2) Для пов’язки потрібно використовувати такий матеріал, який буде пропускати повітря, найкраще обирати лляну або бавовняну тканину. Вона має бути випрана декілька разів, щоб уникнути можливість зараження.  Якщо використовуєте марлю, складіть її в 8 шарів. Будь-який інший із зазначених матеріалів — в 4 шари.

3) Сольова пов’язка діє тільки в тій зоні, куди вона прикладена.

4) Інколи таке лікування може бути тривалим, щоб ви змогли побачити ефект.

5) Розчин для пов’язки має бути гарячим під час накладання. Тканину потрібно викрутити, щоб вона не була надто вологою або сухою.

Як використовувати сольову пов’язку при конкретних хворобах?

  • Нежить, головний біль: пов’язку потрібно накласти на лоб і потилицю. Полегшення наступить вже через 1-1,5 години. Від головного болю краще наносити пов’язку на ніч.
  • Застуда, грип: також використовувати вище описаний спосіб, але, окрім голови, пов’язку накласти ще на спину та залишити на ніч. Потрібно робити щовечора 4-5 днів підряд.

Це важливо!

  1. Розчиніть 3 ст. л. солі в 1 л кип’яченої води.
  2. Замочіть в ньому на одну хвилину 8 шарів натуральної тканини, після цього відіжміть. З пов’язки не має стікати розчин.
  3. Прикласти пов’язку на хворе місце, а після цього її слід забинтувати або закріпити лейкопластиром. Зверху ще накласти шматок вовни. Все це робити перед сном і залишити на ніч.
  4. Вранці все зніміть. Повторіть процедуру і на наступний вечір перед сном.

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*