Дігтярне мило: ніякого поту, молочниці, прищів і випадіння волосся. Копійчаний засіб допоможе!

У складі дігтярного мила всього 10% дьогтю берези, який спеціально готується на виробництві. Основою ж є звичайне мило. Але саме завдяки 10% складу, продукт має велику кількість корисних властивостей. Склад дігтярного мила досить багатий, в ньому містяться органічні кислоти, фітонциди, а також  різні смоли.

Завдяки дьогтю мило має чорний або темно-бурий колір і специфічний запах.

Властивості дігтярного мила

1. Для шкіри обличчя

Дігтярне мило допомагає боротися з запаленнями шкіри та лікує прищі. Цей засіб підсушує та загоює висипання.

2. Від лупи

Мило вдало загоює мікротріщини шкіри голови та допомагає позбутися від лупи. Також його радять для профілактики та лікування випадіння волосся.

Для застосування необхідно добре намочити волосся, нанести дігтярне мило на корені, а потім спінити по всій довжині волосся. Через кілька хвилин ретельно змити. Після використання нанести бальзам або живильну маску.

3. Шкірні захворювання

Дігтярне мило допомагає боротися з дерматитом, екземою, псоріазом, себореєю. А все завдяки своїм регенеруючим та антисептичним властивостям.

4. Інтимна гігієна

Це дуже ефективний засіб під час лікування молочниці. Також він захищає від різних інфекцій, вірусів, грибків.

5. При обробці ран

Мило активно застосовується для обробки ран, прищів та інших пошкоджень шкіри. Воно запобігає розмноженню хвороботворних агентів, перешкоджає зараженню і запаленню.

6. Захист від поту

Якщо дігтярним милом обробляти пахви і ноги, то неприємний запах вас більше не потурбує. Окрім цього, мило також знижує й кількість виділення поту.

7. Від грибка на ногах

Для лікування і профілактики частіше мий ноги цим перевіреним засобом. Також можна робити маски, залишаючи мильну піну протягом 5-15 хвилин на місці ураження.

Дігтярне мило: ніякого поту, молочниці, прищів і випадіння волосся. Копійчаний засіб допоможе!
Дігтярне мило: ніякого поту, молочниці, прищів і випадіння волосся. Копійчаний засіб допоможе!

Увага! Стаття має виключно інформаційний характер! Перед застосуванням для лікування різного виду захворювань, проконсультуйтеся з лікарем

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*