Головний біль виникає через нестачу цих продуктів. Шкода, що я не знала про це раніше

Серед варіантів головного болю мігрень займає одне з перших місць. Це неприємне захворювання зустрічається у кожної 5-ї людини на планеті. На жаль, фактори її виникнення до кінця не встановлені.

Лікарі відзначають, що мігрень може з’явитися в результаті частих перевтом, напруженої розумової діяльності, стресів, а також з-за спадковості і порушень в гормональній сфері.

Харчування безпосередньо пов’язано з появою нападів мігрені. Доведено, що нестача деяких вітамінів, викликає головні болі в 4 рази частіше. Ось список того, що потрібно їсти, щоб відчувати себе на всі 100%.

Фолієва кислота і вітамін B12

Спочатку організм без цих елементів відчуває незначний стрес. Людина стає дратівливою і розсіяною. Тривала недостача речовин призводить до більш серйозних наслідків. Отримати достатньо фолієвої кислоти можна з броколі, шпинату, спаржі, гарбуза, буряка і авокадо. А вітамін B12 міститься в курячих яйцях.

Мідь і залізо

Від нестачі цих елементів найчастіше страждають жінки. У них з’являється головний біль, депресії і знижується тиск. Щоб поповнити запас міді в організмі, потрібно їсти квасолю, горіхи і козячий сир. А ось залізо міститься в морській капусті, кунжуті, насінні, печінці і зелені.

Вітамін B6

Для зменшення головного болю і нудоти, потрібно їсти легкозасвоюючу їжу. Також ефективно допомагає вживання вітаміну B6. Він присутній в злакових, свіжих овочах, печінці і квасолі.

Вітамін D

Було встановлено, що у людей, в крові яких знижена кількість вітаміну D, напади головного болю виникають на 20% частіше. Тому вживайте більше морепродуктів, яєць, бобів і молочних продуктів. А також частіше гуляйте на свіжому повітрі.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*