Досить 1 ложки! Очищення кишечника, нормалізація цукру в крові, прискорення обміну речовин, зміцнення імунітету

Швидше за все, ви навіть не здогадувалися, що лікуватися можна солоною водою. Експерти стверджують, що тепла вода з морською сіллю, випита на голодний шлунок, за 7 днів здатна практично відновити кожну клітинку організму. Адже вода – джерело життя, вона абсолютно природна для організму.

Зміцнення кісток, нормалізація цукру в крові, прискорення обміну речовин, зміцнення імунітету – ось лише маленька частина нейомвірних властивостей цього напою.

Очищення солоною водою

У склянці теплої води розчиніть 1 ч. л. без гірки харчової МОРСЬКОЇ солі. Повністю розчиніть, якщо вам здасться дуже насиченою – можете розбавити водою. Пий солону воду 7 днів вранці натщесерце. Зробіть перерву на тиждень і знову повторіть.

Увага: проводити лікування солоною водою протипоказано тим, хто страждає будь-якими порушеннями в роботі нирок!

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ СОЛОНОЇ ВОДИ

Вода з морською сіллю – джерело необхідних мінералів для нашого організму. Хіміки виділили понад 80 елементів. Не сідай на безсольову дієту, якщо хочеш, щоб органи функціонували нормально.

Сіль виконує функції природного антибіотика для кишечника. Вживання такої води стимулює процес травлення.

Солона вода допомагає уникнути остеопорозу та ламкості кісток. Підтримує в нормі рівень рідини в організмі. Навіть фізрозчин, з яким ставлять крапельниці, солоний на смак. Сходять набряки, перестають хрустіти суглоби, поліпшується загальний стан організму.

Завдяки наявності важливих для нервової системи мінералів, регулярне пиття солоної води допомагає привести в рівновагу емоційний стан і нормалізує сон. Сіль підтримує необхідний рівень серотоніну і мелатоніну, найважливіших антидепресантів.

Сіль сприяє розрідженню слизу в легенях і пазухах носа при застуді і грипі. Не дарма при нежиті, рекомендують промивання розчином з морською сіллю. Допомагає вивести мокротиння з організму.

Склянка води з сіллю повертає шкірі рівний тон і свіжий колір.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*