З’їдайте це кожного дня перед сном… Це зовсім не важко, а результат того вартий!

Ці плоди містять речовини, які викликають відновлення тканин, складових міжхребцеві м’які диски.

Щовечора, перед сном, протягом півтора місяців ви повинні з’їдати:

  • 1 плід інжиру;
  • 5 сушених абрикосів (кураги);
  • 1 плід чорносливу.

Також ці речовини роблять ці тканини більш стійкими і пружними. Посилення цих тканин призводить до того, що хребці починають самі стає на відведені їм природою місця, без зовнішньої мануальної корекції.

Спробуйте так зробити – ви не впізнаєте свій хребет! Речовини, необхідні для здійснення такої процедури, не містяться в кожному плоді окремо, а утворюються при їх змішуванні.

  • Курага – це просто криниця корисних речовин. Науково доведено, що сушені абрикоси сприятливо впливають на серцевий м’яз, завдяки вмісту калію, крім того, курага – відмінна профілактика онкозахворювань. У складі цього «чудо-сухофрукти» – фосфор, залізо, кальцій, каротин, вітамін В5.
  • Інжир – профілактичної засіб від раку, нормалізує діяльність щитовидної залози. Крім того, сушений інжир сприяє виведенню паразитів з кишечника. Застосовується в якості народного засобу при лікуванні бронхіту.
  • Чорнослив – ще один подарунок природи для вашого здоров’я. Мабуть, перше на що робить благотворний вплив сушена слива – це шлунково-кишковий тракт. Настій з чорносливу сприяє позбавленню від закрепів і нормалізації роботи системи травлення. До того ж, чорнослив корисний і тим, у кого є проблеми з серцем і високим тиском. Крім того, вважається, що чорнослив корисний при хворобах нирок, ревматизмі, захворюваннях печінки і при атеросклерозі. А завдяки високій концентрації вітаміну А, він ще і покращує зір.

Вживайте ці продукти, і будьте здорові! Приємні зміни відчуєте за кілька тижнів!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*