Яку воду пити зранку: гарячу, теплу чи холодну? Це важливо для вашого здоров’я!

Рідко і мало хто виконує стандартну лікарську рекомендацію: пити більше води, при нормі вживання 2 літри в день. Звучить знайомо, адже…

У воді немає калорій, жирів, білків і вуглеводів, але вона вкрай незамінна для людини. Своє життя він починає у водному середовищі і продовжує потребувати рідини все своє існування. Але хто замислюється, що воду не просто треба пити, а й робити це правильно. Так, наприклад, багатьох цікавить питання: чи корисно вранці пити воду на пустий шлунок? Фахівці стверджують, що так. І робити це треба не раніше ніж за півгодини до сніданку, а краще за 45 хвилин.

Чи потрібно пити воду вранці дітям – таким питанням задаються батьки, що хочуть зміцнити здоров’я малюків. Лікарі запевняють, що не тільки можна, а й треба. Адже пити воду вранці треба, щоб всі системи організму пробуджувалися та працювали належним чином.

Зрозумійте, що вживати воду потрібно правильно!

Навіщо пити воду зранку?

Потрібно рівномірно використовувати зазначений обсяг рідини протягом усього дня – не можна в один підхід випити два літри відразу. Таке ставлення до себе загрожує набряком мозку і загибеллю. Вода має надходити в організм рівномірно. Починайте пити її відразу після пробудження.

Навіщо пити воду з ранку до сніданку, нерідко запитують ті, що хоче почати піклуватися про своє здоров’я. Робити це, кажуть фахівці, потрібно, щоб природно та поступово запустити всі процеси в організмі. Волога знімає густоту крові, допомагає транспортуванню кисню до тканин тіла, а значить, відповідає за їх живлення.

Так, вода допомагає живити кожну клітину нашого тіла!

Тіло людини на 65% – це вода. Фахівці переконані, що корисно пити воду вранці, щоб:

 • підготувати шлунково-кишковий тракт до нормальної роботи;
 • провести очищення тіла від токсинів;
 • дати кишечнику легкий послаблюючий ефект;
 • відновити запаси рідини в організмі и врівноважити її баланс;
 • позбавити людину від зайвої ваги;
 • прискорити обмін речовини.

Яку воду вживати зранку: гарячу, теплу чи холодну?

Лікарі стверджують, що треба пити теплу воду вранці. За температурою вона повинна дорівнювати температурі тіла – 37 градусів. Якщо вона буде холодніше або тепліше – порушиться баланс тепла в тілі. Не всім сподобається такий напій з перших ковтків. Однак вихід є – потрібно поступово себе до нього привчати. Така вода швидко всмоктується в кишечнику. Якщо пити холодну воду, шлунок буде нагрівати її до оптимальної температури.

У багатьох виникає питання: чи корисно пити гарячу воду вранці натщесерце. Фахівці кажуть, що ні. Пити гарячу воду натщесерце вранці – значить, перевантажувати свою травну систему.

Висновки: Чи корисно пити воду вранці натщесерце?

Відповідь: Так! І ось в чому полягає користь води на пустий шлунок:

 • підготувати шлунково-кишковий тракт до нормальної роботи;
 • провести очищення тіла від токсинів;
 • дати кишечнику легкий послаблюючий ефект;
 • відновити запаси рідини в організмі і врівноважити її баланс;
 • позбавити людину від зайвої ваги;
 • прискорити обмін речовин.

Це допоможе організму працювати довго і правильно, а людині подарує молодість і красу. Крім того, пити воду вранці необхідно, щоб бути працездатним і бадьорим протягом дня.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*