Ситуація в магазині: “У вашому супермаркеті якась дивна картопля, вона для смаження не підходить” Ми зі сміху качалися по підлозі

Нещодавно мене перевели на нову посаду, старшим адміністратором зміни. Серед численних обов’язків, які на мене поклали, є одна не найприємніша – розмови з покупцями, які повертають товар.

Одна з таких «розмов» мені запам’яталася надовго. Підходить акуратна молода дівчина, в руках наш фірмовий пакет і складений удвічі чек, очевидно, вона його тільки витягла з гаманця. Більшість відвідувачів чеки відразу викидають, або зминають у кишенях, а тут – ідеальний стан.

Дівчина простягає мені пакет та чек:

— Зробіть повернення товару і поверніть, будь ласка, гроші.

– Доброго дня! Що трапилося?

Пакет поки не беру, сподіваючись переконати дівчину не повертати товар, як цього вимагає моя посадова інструкція.

— У вашому супермаркеті якась дивна картопля…

— Вам зважили зіпсовану картоплю?

— Ні, я взяла розфасовану, але вона для смаження не підходить.

З цими словами дівчина витягла з пакета ще один, у якому було упаковано чотири невеликі червоні буряки. Один із коренеплодів був очищений і злегка обрізаний.

— Чоловік сказав, що цю картоплю смажити не вийде.

Делікатністю чоловіка я була просто вражена, не думаю, що він теж не в змозі відрізнити буряки від картоплі. Жаль, що дівчина не прочитала на чеку, за що вона заплатила гроші, хоча, цілком можливо, подумала б, що це назва сорту картоплі.

Я прийняла товар, зателефонувала на касу, і молода господарка пішла отримувати повернення. Коли вона відійшла досить далеко, мої колеги, що сидять поруч, просто зігнулися від сміху, який ледве стримували, поки відвідувачка була біля стійки адміністратора.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*