Дівчина з східною зовнішністю вийшла заміж за африканського хлопця. Як складається їхнє життя?

То була вечірка у друзів. Молоді люди одразу помітили один одного. Едем приїхав вчитися, мову він знав погано, але це зовсім не заважало їм познайомитися.

«Мені сподобалася Наталка, це було кохання з першого погляду. Я вирішив запросити її на танець, щоб краще познайомитись. На жаль, наше спілкування одразу не задалося. Я зовсім не розумів російської, тому я підійшов до Наталки з Google перекладачем. Вона засміялася», – згадує хлопець.

Далі спілкування пари тривало у соцмережах. Якось Едем запросив дівчину сходити у кіно.

«Він нічого не розумів російською, але повів мене в кіно. Весь фільм він сидів із очима по 50 копійок, намагайся розібрати хоч щось. А наприкінці сеансу видав: «Російська мова складна». Я тоді трохи з крісла не впала від сміху», — згадує вона.

Молоді люди продовжували спілкуватися, а за два роки хлопець зробив Наталі пропозицію. Але тут їм довелося зіткнутися із труднощами. Потрібно було надати документи, що наречений не має на батьківщині дружини. Як тільки це питання владналося молоді подали заяву до РАГСу.

Із рідних Едему на весілля до Росії приїхала лише мама, яка вже встигла полюбити свою невістку.

На даний момент подружжя виховує трьох дітей. А нещодавно Наталія та Едем закінчили університет та поїхали на батьківщину чоловіка — до Гани.

Пара ухвалила рішення жити на дві країни, щоб їхні діти були знайомі з культурою та мовою обох країн. Півроку вони живуть у Росії, решта часу в Гані. Подружжя щасливе, вони готові будувати майбутнє разом. Поки що вони одружені трохи більше року.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*