Смачна і ніжна вечірня підтримка Вашого імунітету

Щодня за годину до сну, особливо в холодну пору року, приймайте по склянці цього еліксиру здоров’я. Ваш імунітет скаже вам велике спасибі, і ви незабаром відчуєте помітний приплив сил. Плюсом стане і відмінна робота кишечника.

Щоб приготувати цілющий і дуже смачний напій на двох, візьміть один стиглий плід ківі, стакан свіжого кефіру тієї жирності, яка вам подобається, щіпку меленої кориці. Ківі очистити і подрібнити у блендері, влити туди ж кефір і всипати корицю, злегка збити.

Цілющі властивості такого напою пояснюються корисністю всіх компонентів, що входять до його складу. Так, в середньому ківі середнього розміру міститься: 75 мг вітаміну С і 2,6 г клітковини, а також близько 40 ккал . Норвезькі дослідники недавно встановили, що ківі має здатність очищати судини від тромбів і атеросклеротичних бляшок.

Недавні дослідження, проведені норвезькими вченими, показали, що даний фрукт здатний спалювати жири, які блокують артерії, що знижує ризик утворення тромбів. Регулярне вживання цих плодів допомагає запобігти розвитку атеросклерозу, хвороб Паркінсона й Альцгеймера, серцевої недостатності і навіть онкології.

Кефір забезпечує людський організм кальцієм, білком, цінними вітамінами. Ідеальна температура напою для їх максимального засвоєння – кімнатна.

Кориця ж відрізняється виражену антисептичну дію, крім того, вона здатна стимулювати вироблення інсуліну і знижувати цукор у крові. Важливо, що регулярне вживання цієї найдавнішої спеції покращує роботу мозку і підвищує гостроту зору.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*