Домашній рецепt для лікування кашлю та запалення легенів: швидше діє, ніж будь-який сироп від кашлю

Більшість ліків від кашлю містять декстрометорфан або DXM. Він широко використовується як активний інгредієнт у багато ліків від кашлю, і більшість людей не знають про його небезпеки для здоров’я.

Насправді, ця суміш настільки небезпечна, що може стати смертоносною для дітей. Це одна з найпоширеніших причин смерті дітей від ліків, а також незліченних відвідувань відділень невідкладної допомоги.

Всі батьки повинні знати, що близько 10% дітей не мають належних ферментів, необхідних для правильного метаболізму DXM, що призводить до небезпечних наслідків.

За даними Управління з контролю за продуктами і ліками США, дітям і немовлятам у віці до 2 років не слід давати безрецептурні ліки від кашлю та застуди, тому що можуть виникнути серйозні і потенційно небезпечні для життя побічні ефекти.

Інгредієнти, використовувані в нашому рецепті, прості, дешеві, легкодоступні і повністю натуральні.

Ці загальні інгредієнти, такі як мед і чебрець, працюють в синергії для того, щоб створити потужний засіб для кашлю, нежиті, і запалення легенів.

Чебрець, наприклад, розслабляє м’язи бронхів і трахеї, допомагаючи відкрити дихальні шляхи. Імбир, з іншого боку, є потужним протизапальним і відхаркувальним засобом.

Куркума також надзвичайно корисна. Насправді, використання куркуми від кашлю є одним з найпопулярніших домашніх засобів від кашлю. Його антибактеріальні та противірусні властивості – це кращий засіб для лікування кашлю та застуди.

І мед допоможе заспокоїти хворе горло також, як ефективні засоби від кашлю.

Складові:

1 пакетик зеленого чаю

1/3 чайної ложки чебрецю

1/2 чайної ложки кореня імбиру (свіжого тертого)

1/2 чайної ложки куркуми

2 чайні ложки сирого меду

сік половини лимона (або 1 крапля ефірного масла лимона).

приготування:

Покладіть пакетик чаю, чебрець, імбир і куркуму у велику чашку з окропом.

Дайте настоятися кілька хвилин.

Процідіть.

Додати мед і лимонний сік.

Пийте і насолоджуйтеся!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*