Листя подорожника загоюють будь-які рани, в тому числі варикозні виразки і доброякісні або злоякісні пухлини

Терапевт австрійського походження Марія Требен пише у своїй відомій книзі «Здоров’я з Божої аптеки», що подорожник — чудодійний засіб від ран, відомий з давніх-давен. Селяни знають цілющу силу цієї рослини, і коли ранять ноги, вони збирають свіже листя подорожника і прикладають до рани.

Також коли жабу кусає павук, вона кидається на подорожник, бо той їй допомагає.

Захворювання, при яких можна використовувати подорожник

Подрібнене зелене листя подорожника з успіхом можна використовувати в таких випадках:

– тріщини

– порізи

– укуси оси

– укуси скажених собак

– укуси змій або інших отруйних тварин

– пухирі (листя кладуть у взуття)

– доброякісна або злоякісна пухлина

– тромбоз

– варикозна виразка, яка не загоюється

Випадки незагойних ран, які лікували подорожником

Кажуть, що ця рослина здатна загоювати будь-яку рану, незалежно від того, наскільки вона стара чи стара. У книзі розповідається про випадок жінки, яка протягом 17 років успішно лікувала подорожником свого сусіда, хворого на варикозну виразку на нозі. Хвороба була настільки важкою, що жінка навіть не могла вийти з дому. Після прикладання листя подорожника рана за короткий час закрилася і більше не відкривалася.

Інший випадок показує, що подорожник може навіть загоювати відкриті рани ампутованої ноги. В інваліда війни з протезною ногою від спеки утворилися відкриті рани. Жодне лікування йому не допомогло. Після прикладання листя подорожника рани закривали на ніч.

Сама терапевт Марія Требень свідчить, що сильний укус за щоку викликав сильний біль подорожником. Місце укусу перетворилося на затверділу шишку, яка зникла за ніч після протирання місця листям подорожника, розтертими між пальцями.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*