Дихальна гімнастика для зміцнення легень!

Наші легені — це надзвичайно складний механізм, який здатен поглинати до дев’ятисот літрів повітря.

Вони працюють щосекунди і виконують важливу роботу, а ми цього навіть не помічаємо. Але наш процес дихання на пряму впливає на здоров’я та самопочуття, тому навіть дихати потрібно правильно.

Дихальні вправи для легеней

Якщо в організмі присутній дефіцит кисню, то людина стає млявою та втрачає працездатність. Тому зверніть увагу на те, як ви дихаєте.

Особливо корисною є дихальна гімнастика, яка зміцнює дихальну систему та покращує насичення крові киснем.

Ось декілька вправ, які покращують роботу легень та допомагають розвинути грудну клітку.

Очищення легенів

Чудова вправа для оздоровлення організму. Її часто виконують люди, які мають справу з духовими музичними інструментами. Потрібно зробити глибокий вдих, щоб розправилася грудна клітина, а потім затримайте дихання. Губи складіть в трубочку та повільно видихніть.

Сильна дихальна мускулатура

За допомогою цієї вправи ви покращите функціонування легень, а організм  краще поглинатиме кисень. Потрібно стати прямо, спина при цьому рівна. Вдихніть глибоко та не випускає повітря з легень. Затримайтеся якнайдовше. Після цього відкрийте рот та швидко видихніть.

Активізація легеневих клітин

Ця вправа може викликати легке запаморочення. Потрібно стати рівно та опустити руки вздовж тулуба. запаморочення. Потім вдарте себе в зону грудної клітини й пальцями промасажуйте барабанними рухами грудину, при цьому повільно видихайте повітря.

Тренування верхнього дихання  і нижнього дихання

Руки помістіть на ключицю та слідкуйте за тим, щоб повітря наповнювало лише верхні дихальні шляхи. А тепер вдихайте нижньою частиною живота, щоб наповнювався живіт.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*