Мега простий метод позбавлення від грибка нігтів!

Крім того, що грибок нігтів навряд чи можна назвати приємним видовищем, так він ще є серйозною проблемою для здоров’я. В цьому випадку, найбільш поширене лікування включає в себе антибіотики, але ці препарати можуть викликати деякі неприємні побічні ефекти. Так що ми б вам радили звернутися до народної медицини.

Пам’ятайте, чим раніше ви почнете вирішувати цю проблему, тим швидше отримаєте позитивний результат. Більш того, якщо затягувати з лікуванням грибок може викликати подальші ускладнення і проблеми зі здоров’ям.

Ми пропонуємо вам найпростіший і кращий засіб в боротьбі з грибком нігтів. Інгредієнти, необхідні для його приготування напевно є на кухні у будь-якої господині!

Вам потрібні: харчова сода і яблучний оцет. Усе.

Ці два компоненти дуже ефективні в боротьбі з грибками. Крім того, яблучний оцет надзвичайно корисний у разі багатьох інших захворювань.

Отже: Інгредієнти: харчова сода яблучний оцет тепла вода.

Спосіб застосування:

У невелику миску налийте яблучний оцет і замочіть ноги протягом 20 хвилин. Потім насухо витріть. Тепер налийте в миску воду і замочіть ноги на ті ж 20 хвилин.

Потім додайте соду в воду, і залиште ноги паритися, ще на 20 хвилин. Цю процедуру слід виконувати кілька разів на день і з попередньо вимитими і висушеними ногами.

Якщо ви будете повторювати цю процедуру, грибок нігтів зникне вже через кілька тижнів.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*