5 звичних речей, через які з’являються прищі на обличчі

Акне – це дуже поширена проблема шкіри, яка з’являється, у будь якому віці. Але це не обов’язково терпіти. Для того, щоб захистити свою красу, важливо знати лише кілька фактів.

Речі, які можуть спровокувати появу на обличчі небажаного висипу

Часто винувато сонце

Якщо вам подобається перебувати на сонці, будьте обережні. Тому що це може прискорити процес висипання прищів. Фахівці рекомендують наносити на шкіру захист 50, коли ви йдете на пляж або в басейн.

Не чіпайте обличчя!

Дуже важливо перестати постійно торкатися до обличчя і вмиватися після кожного потовиділення. При цьому пори відкриваються, і всередину може потрапити більше бруду, ніж слід. 

Косметологи рекомендують використовувати для вмивання спеціальний гель для вмивання.

Стрес і нерви

Нервозність і стресові ситуації також можуть викликати появу висипань на шкірі. Під час будь-якого стресу, гормони починають бешкетувати. І один з побічних ефектів – поява висипу на обличчі.

“Ці дні”

Прищі звичайне явище, коли жінки перебувають у фазі овуляції, незадовго до менструації. Якщо ця проблема повторюється постійно, необхідно отримати консультацію у лікаря. Існує маса способів тримати цю неприємність під контролем.

Агресивні засоби

Необхідно виявляти особливу обережність при догляді за своєю шкірою, тому що хімічні продукти можуть виснажити її.

Не тріть шкіру жорсткими губками. Не намагайтеся зробити обличчя ідеальним, застосовуючи відлущувальний засіб кожного дня, тому що все це ще більше шкодить шкірі.

Техніка безпеки для захисту шкіри від прищів не складна. Важливо стежити всього за декількома факторами. І тоді, ваше обличчя завжди буде сяяти красою і здоров’ям. Будьте прекрасні!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*