Швидкий спосіб почистити нирки удома! Легка процедура, яка актуальна для всіх

Очищення нирок за допомогою цього простого, але ефективного методу вже давно користується популярністю. І останнім часом, ця процедура особливо актуальна.

Багато людей страждають від каменів і піску в нирках. І це цілком зрозуміло. Якість харчів, води і повітря – не сприяють здоров’ю цих важливих органів. Однак, якщо пам’ятати про профілактику, можна зберегти нирки на довгі роки.

Очищення нирок

Ситуацію з нирками можна контролювати за допомогою цього традиційного методу. Це процедура, яку потрібно робити протягом 10 днів.

Рецепт заснований на пшоні – крупі, яка видаляє камені в нирках, а також використовується для запобігання проблем з сечовим міхуром.

Як приготувати і використовувати

  • Увечері промийте 1 стакан (200 г) пшона теплою водою. Потім покладіть його у 3-х літрову банку і залийте на ⅔ гарячою водою. Накрийте банку кришкою, загорніть у що-небудь тепле і залиште на ніч.
  • Вранці перемішайте вміст банки. Біла непрозора рідина, яку ви бачите – це і є ліки. Перелийте білу рідину до іншої ємності. Її потрібно випити протягом дня.
  • Увечері приготуйте нову порцію на наступний день. Рекомендується дотримуватися цієї лікувальної програми протягом 10.

Ця профілактична процедура дасть вашому організму можливість запобігти різним захворюванням і очистити нирки природним шляхом.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обов’язково обговоріть їх зі своїм лікарем.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*