Чудодійний базилік – 5 позитивних змін зі здоров’ям, які він дає кожному

Базилік – це ароматна трава з сімейства м’ятних, добре відома багатьом. Більшість людей знайомі з цією приправою, завдяки її чудовим смаковим властивостям. Тому що базилік може перетворити будь-яку страву на витвір кулінарного мистецтва.

Але виявляється, базилік можна застосовувати не тільки на кухні. І сьогодні ми розповімо: як його використовують в медицині. Про його дивовижні властивості стародавні лікарі знали ще сотні років до зародження сучасної медицини.

Можливо, ви не знали, що ця ароматна трава має безліч переваг для здоров’я

Найбільш відомим з яких є те, що вона зміцнює імунну систему. А ще, ця рослина також відома тим, що допомагає запобігти депресії та діє проти головного болю.

На цей час екстракт базиліка вивчається. Оскільки доведено, що він допомагає запобігти широкому спектру захворювань, що робить його однією з найважливіших і визнаних лікарських трав.

П’ять властивостей базиліка, доведених сучасними вченими

Володіє антивіковими властивостями

Базилік сприяє збереженню тканин внутрішніх органів. Його властивості ефективні в запобіганні пошкоджень, що викликаються деякими вільними радикалами в таких органах, як печінка, серце і мозок.

Допомагає при лікуванні артриту

Відповідно до одного дослідження, базилік зміг зменшити набряк суглобів на 75% всього за 24 години після початку лікування. Ці результати дуже схожі на дію спеціальних протизапальних препаратів при лікуванні артриту.

Володіє антибактеріальними властивостями

Експерти змогли підтвердити, що базилік має антибактеріальні властивості. Деякі олії в його складі, пояснюють цю дію. Крім цього, базилік має здатність зупиняти ріст деяких хвороботворних бактерій.

Запобігає діабету

Було доведено, що базилік допомагає зменшити запалення, а також знизити рівень глюкози в крові. Завдяки чому, ця трава може запобігти розвитку діабету. Крім цього, базилік допомагає знизити рівень холестерину і тригліцеридів.

Профілактика онкології

Деякі дослідження показали, що базилік містить фітохімічні речовини, які природним чином допомагають запобігти деяким видам раку. В основному, мова йде про онкологію, викликану агресивним впливом хімічних речовин.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*