Без таблеток! Прості, але ефективні методи зменшення набряків ніг

Набряк тіла зазвичай виникає, коли організм не виводить достатню кількість рідини і токсинів. Солі та токсини накопичуються, з’являються набряки. Це може бути викликано, наприклад, порушенням роботи лімфатичної системи. Вона відповідає за видалення шкідливих речовин з організму.

Однак, якщо організм піддається атаці занадто великої кількості токсинів, лімфатична система може бути перевантажена, і ці речовини починають накопичуватися.

Лімфатична система, на відміну від кровотоку, не має рушійного насоса. Лімфоток забезпечується тільки шляхом скорочення м’язів, тому для його правильного функціонування необхідні фізичні навантаження.

Тому іноді, щоб поліпшити ситуацію, хватає вправ, пов’язаних з рухом. Це – швидка ходьба, кілька присідань, біг або сходовий проліт.

Набряк також може сигналізувати про проблеми з нирками. У будь-якому разі, якщо набряк тримається довше або рецидивує, слід звернутися до лікаря.

А ось кілька способів, яки можуть допомогти проти набряків

Сода

Це здається неймовірним, але цей спосіб дійсно універсальний. Додайте у склянку 1,5 чайних ложки соди і залийте окропом. Енергійно перемішайте, поки порошок повністю не розчиниться.

Змочіть у цьому розчині бавовняну тканину або шкарпетки. Одягніть їх на ноги і загорніть у поліетиленовий пакет. Залиште на ніч або мінімум на 6 годин. Ці обгортання потрібно повторювати до зникнення набряку, але не довше місяця. 

Вправа зі стіною

Встаньте біля стіни: п’ята на землю, носком упирайтеся в стіну. Легко натисніть, поки не відчуєте напругу в литкових м’язах. Цю вправу потрібно робити щовечора перед сном, повторюючи її обома ногами. Цей простий рух допомагає поліпшити роботу лімфатичної системи.

Правильне дихання

Поверхневе дихання призводить до недостатньої функції діафрагми, що призводить до неактивності м’язів вночі. Це також призводить до недостатньої роботи лімфатичної системи і накопичення токсинів. Ви можете помітити набряк вранці. Ця проблема особливо актуальна для повних людей.

Спробуйте цю вправу. Ляжте на спину, покладіть одну руку на груди, а іншу – на живіт. Вдихніть животом і спостерігайте, як він піднімається. Затримайте дихання на 5 секунд і плавно видихніть. Повторюйте вправу 10 хвилин.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обов’язково обговоріть їх зі своїм лікарем.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*