Як розблоковувати сідничний нерв: 2 прості способи зняти біль

Як правило, термін “затискання сідничного нерва” має на увазі втрату еластичності та гнучкості м’язів задньої поверхні ноги. Це часто пов’язане з процесом вікового укорочення (ригідності) м’язів, який може початися вже після 30-35 років.

Традиційне лікування передбачає діагностику та призначення відповідних медикаментів. Але краще не обмежуватися лише знеболювальними. Повірте, якщо під час лікування ви виконуватимете прості вправи для розтягнення м’язів, невдовзі забудете про біль.

Вправи при затисканні сідничного нерва

Вправи для розтягнення можуть суттєво допомогти, оскільки допомагають зняти запалення і тим самим полегшити біль. Звичайно, вони можуть даватися нелегко, тому виконуйте вправи повільно, на видиху збільшуючи розтягування.

1. Ляжте на рівну поверхню, зігніть ногу, в якій відчуваєте біль, і обережно потягніть її до плеча. Коли відчуєте розтягування, постарайтеся утримати ногу в такому положенні 30 секунд. Розігніть ногу, полежте трохи, зробіть ще 2 підходи.

2. Знову в положенні лежачи зігніть ноги в колінах і обережно підтягніть їх до грудей, не відриваючи таз від підлоги.

Схрестіть ноги, як показано на малюнку, і, обхопивши руками здорову ногу, потягніть. Утримуйте ноги впродовж 30 секунд, відпустіть і поверніться в початкове положення. Зробіть ще 2 підходи.

Пам’ятайте, що рух є найефективнішим способом боротьби з ішіасом, як би парадоксально це не звучало. Так ви стимулюєте кровообіг, усуваючи застійні явища в м’язах і тим самим прискорюючи одужання.

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*