Маска з крохмалю: ефект ботоксу за 15 хвилин. Інструкція застосування

До складу яєчного білка входять цинк, кальцій і селен, вітаміни А і В, Е і D, фолієва кислота і залізо, фосфор і йод. Він корисний для будь-якого типу шкіри, але найбільше для жирного. Такий засіб не тільки бореться з віковими змінами, але та усуває вугровий висип, звужує пори, висвітлює, підтягує.

А крохмаль взагалі називають найкращою альтернативою ботоксу. При регулярному використанні він бореться навіть з глибокими зморшками. Крохмаль рекомендують додавати в домашні маски. Він допоможе запобігти появі вікових змін і продовжити молодість.

Тільки 2 інгредієнти

Для приготування маски в домашніх умовах вам знадобиться тільки два інгредієнти – 2 ч. л. крохмалю і 1 яєчний білок. Білок заздалегідь збийте в густу піну. Додайте сухий інгредієнт і ще раз збийте.

Коли маса стане однорідною, нанесіть її на чисту шкіру обличчя, шию, зону декольте, а також кисті рук – тобто всі ті місця, де шкіра швидше за все втрачає вологу і старіє.

Коли маска підсохне, нанесіть поверх першого шару другий, а потім і третій. Коли всі шари висохнуть, змийте маску. Під час процедури важливо перебувати в спокійному стані та не розмовляти.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*